Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 (/Temat-Start-Zapisow-do-I-Sezonu-Fifa-11-na-PS3-27573)



Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - Plomien - 28-01-2011 22:29

Witam.
Rozpoczęły się zapisy do I sezonu w grę Fifę 11 na platformie Play Station 3.

Więcej informacji pod tym linkiem :
http://gamesleague.net/f234/start-zapisow-do-1-sezonu-fifa-11-a-32131/

Od dzisiaj trwają zapisy, im więcej osób tym większa rywalizacja i lepsza zabawa Wink

Chciałbyś zagrać z innymi w ligę w inną grę zapraszam jest możliwość grania na 3 różnych platformach Xbox 360 i Play Station 3 oraz Komputer.


RE: Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - BartuS - 29-01-2011 10:50

Ja byłbym chętny na X360. Chętnie powalczę. Skill 100% Big Grin


RE: Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - Bolt - 29-01-2011 11:18

Sory, ze taki mały off-topic. Jak ta fifa? Grałem w demo to zdecydowanie mi się nie podobała, za sztywno się grało i w tym pes ją znacznie pobił.. A jak z innymi grami, da rade jakiś turniej zrobic?


RE: Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - mikolaj90 - 29-01-2011 15:05

Fifa 11 zdecydowanie lepsza od tego pesa 11 ! Nigdy nie grałem w nic gorszego, tzn ściągnąłem demo pesa. Menu pomieszane jak w WWE 2011, kamera całkowicie nieudana podczas meczu itd... Oczywiście to moje spostrzeżenia, pes może podobać się Wam ale nie polecam ściągać dema i kupować pełnej wersji bo szkoda czasu.

Ściągnąłem Fife 11 demo i kamera normalnie ustawiona od razu, menu nie pomieszane, przejrzyste.

Oczywiście nie kieruje się menu i kamerą, ale właśnie mi dziwnie grało się w pesa, dziwnie biegną zawodnicy.


RE: Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - Plomien - 29-01-2011 18:52

(29-01-2011 11:18)Bolt napisał(a):  Sory, ze taki mały off-topic. Jak ta fifa? Grałem w demo to zdecydowanie mi się nie podobała, za sztywno się grało i w tym pes ją znacznie pobił.. A jak z innymi grami, da rade jakiś turniej zrobic?

Fifa 11 jest dobra, na pewno lepsza od PES-a Tongue choć od zawsze był za marką Konami, no ale cóż Sad A co do turniejów w inne gry to też są na tamtej stronie Wink Ale jak na razie zapraszam do Fify 11 oraz F1 2010 na PS3 Smile


RE: Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - Plomien - 11-02-2011 21:18

Kto się zapisał to jest news o losowaniu drużyn do ligi Wink Zapraszam i dobrze by było jakby byli wszyscy Smile

http://gamesleague.net/f234/losowanie-zespolow-liga-fifa-11-ps3-32328/


RE: Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - Bolt - 20-02-2011 16:43

@mikolaj90, fakt, kamera w demówce jest fatalna, no i nie powiem by była wyśmienita w pełnej wersji ale na pewno ten element poprawili. Dużym plusem pesa jest swoboda gry, ruchy są takie jak wykonujemy analogiem, a podania realistyczne, w fifie to możesz w drugą stronę kopnąć i poleci do najlepiej wysuniętego zawodnika :| Mimo, ze fifa w ostatnich latach była "numerem 1" to "11" już tak mi się nie podobała jak MŚ 2010 gdzie była fajna grafika, pokazane zachowanie kibiców, oraz swobodne sterowanie. A pes chyba po raz pierwszy mnie zaskoczył od wydania PES'a 6 którego nadal uważam za najlepszą odsłonę gry. Sorka za ten mały off-topik ale chciałem już podsumować te 2 gry Wink


Start Zapisów do I Sezonu Fifa 11 na PS3 - Marello - 29-10-2011 23:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.