Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10 zł za dwie poprawne rejestracje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 10 zł za dwie poprawne rejestracje (/Temat-10-zl-za-dwie-poprawne-rejestracje-27548)



10 zł za dwie poprawne rejestracje - goodwork - 28-01-2011 17:16

Witam, jak w temacie mam do zaoferowania 10 zł za dwie poprawne rejestracje.
Wymagania: posiadanie karty kredytowej i chwile wolnego czasu.

Wszelkie pytania i chęć udziału w ofercie proszę kierować na adres: [email protected]


RE: 10 zł za dwie poprawne rejestracje - n1dor - 28-01-2011 17:43

posiadanie karty kredytowej, z ktorej pozniej sciagnie wiekszej niz 10 zl ? oO

wolalbym nie ryzykowac szczegolnie ze to twoj pierwszy post


RE: 10 zł za dwie poprawne rejestracje - goodwork - 29-01-2011 11:44

(28-01-2011 17:43)n1dor napisał(a):  posiadanie karty kredytowej, z ktorej pozniej sciagnie wiekszej niz 10 zl ? oO

wolalbym nie ryzykowac szczegolnie ze to twoj pierwszy post

A gdyby nie było licznika postów na tej stronie albo czy osoba, która ma 1000 zapisanych postów jest lepsza od tej z dziesięcioma?

Wracając do oferty to chciałbym dodać, że rejestrowałem się tam w czwartek a do dnia dzisiejszego nie ubyło mi nic z konta, potwierdzenie rejestracji przyszło następnego dnia.
Jedyną problematyczną rzeczą na jaką trafiłem (bo można zapomnieć) to fakt ze po paru dniach należy zamknąć konto utworzone podczas drugiej rejestracji.
Mam nadzieje, że rozwiałem pewne wątpliwości.