Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
znowu pytanie o podatki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: znowu pytanie o podatki (/Temat-znowu-pytanie-o-podatki-27533)



znowu pytanie o podatki - Landryn - 28-01-2011 14:06

nie pamiętam gdzie na forum natknąłem się na coś że lockerz ma wysyłać paczki do Polski przez Niemcy i że wtedy cło odpada... wie ktoś coś więcej na ten temat... bo puki co płaci się k 23% od wartości.

jak właściwie oblicza się tą wartość zakładając że w USA kupie (tu strzelam)
X-Boxa za 200$ w jakimś sklepie to od tego płace podatek??


RE: znowu pytanie o podatki - Sławek26 - 28-01-2011 14:53

(28-01-2011 14:06)Landryn napisał(a):  nie pamiętam gdzie na forum natknąłem się na coś że lockerz ma wysyłać paczki do Polski przez Niemcy i że wtedy cło odpada... wie ktoś coś więcej na ten temat... bo puki co płaci się k 23% od wartości.

jak właściwie oblicza się tą wartość zakładając że w USA kupie (tu strzelam)
X-Boxa za 200$ w jakimś sklepie to od tego płace podatek??

Cześć
o tym co piszesz nic nie wiem...i nawet nie słyszałem by miała mieć miejsce taka akcja ale czytałem to
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16137&highlight=op%C5%82aty
takze co nieco sie dowiesz w tym temacie
pozdro


RE: znowu pytanie o podatki - Landryn - 28-01-2011 16:07

wielkie dzięki:-D
a jeszcze jedno, orientuje się ktoś czy to tak wszędzie działa, czy tylko w Polsce takie po****?
bo tak się zastanawiam czy jakbym przerzucił powiedzmy do tych Niemiec do rodziny paczkę to tam tak samo by było cło naliczane??


RE: znowu pytanie o podatki - 123damian123 - 28-01-2011 23:11

oczywiście, że by było. tylko z tego co pamiętam to tam podatek 19% a nie 23% ale tego pewny nie jestem,


RE: znowu pytanie o podatki - cinexik - 20-03-2011 17:51

Wszędzie jest cło Tongue
Lockerz próbowało na pewno wielu sposobów i miało wiele pomysłów, ale widocznie nie było tego jednego, dlatego są refundacje Smile.


RE: znowu pytanie o podatki - SzUmI - 23-03-2011 11:20

No cło jest wszędzie ale ile ma wynosić to zależy od kraju u nas np. 23% u innych mniej lub wiecej Wink