Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! (/Temat-Trzeci-RESTOCK-generalny-w-tym-roku-27532)

Strony: 1 2 3 4


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - cinexik - 28-01-2011 15:57

haha mam podobnie jak ColdGold Big Grin
szkoda ze teraz dali promocje na tapetki, bo kupilem niedawno :/
a super ze bedzie restock! (oby w ferie dla ZACHODNIOPOMORSKIEGO tez robili tyle restockow!)


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - Morgoth2 - 28-01-2011 16:00

a mi to tam lotto kiedy jak i o której godzinie Smile z math captchą... samo się rozumie Jerk
No zobaczymy jak to będzie, miejmy nadzieje że lagów nie będzie tylko.


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - michal2612 - 28-01-2011 16:04

a kiedy ten restock?

Oczywiście już kupiłem tapetkę Big Grin


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - SilverNight - 28-01-2011 16:12

Nie no wielkie Gratulację dla Lockerz w końcu z nowym rokiem coś się dzieje... Oby tak dalej...Widać,że Ekipie Lockerz na nas zależy Big Grin

Już nie mogę się doczekać następnego resa... Big Grin

Jeszcze niech zrobią shop dla Polski i by było superrrr....


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - haggard - 28-01-2011 16:18

"na nas zależy "
nie powiedziałbym Smile

Co do resa - nie nastawiam sie na lepsze nagrody, raczej polece na te, ktorych nikt nie bedzie ustawiał jako pierwszych do wyboru (write a daily question).


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - Admin - 28-01-2011 16:44

super znow kampienie xX

zombi time !!!!!


i reputki za newsika Wink


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - Morgoth2 - 28-01-2011 16:47

(28-01-2011 16:12)SilverNight napisał(a):  Widać,że Ekipie Lockerz na nas zależy Big Grin

Tak im na nas zależy że na wygrane rzeczy czekamy już po 2-3 miesiące... Co mi po restockach skoro na nagrodę muszę tyle czekać ?
Już są do tyłu z 4 restockami czy nawet 5 do tego jeszcze nie rozesłali całego VGR a tu następny się szykuje !?

Wole już nie mieć restocka przez 1-1.5 miecha niż czekać do usranej śmierci.


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - Satan - 28-01-2011 17:35

@cold
taaa :| Szczecin ma przejebane :|

@topic
Że kurwa co ? 3 restock ? No chyba coś ich zdrowo boli :| Jeszcze nie wysłali nagród z poprzedniego Shopowego a tu już 3 general ? :|


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - pitfromhell - 28-01-2011 18:12

Robią restocki ŹLE, nie robią restocków też ŹLE, człowiekowi nie dogodzisz Big Grin a co do 3 GENERALA, moim zdaniem będzie mało nagród, będzie między 00-02 w nocy i będzie w przeciągu dwóch tygodni Smile jak nie w następnym tygodniu. OBY LRC ZADZIAŁAŁO IDEALNIE !!!!!!!!!!!!!!


RE: Trzeci RESTOCK generalny w tym roku! - Athemis - 28-01-2011 18:29

Kurcze, akurat koniec ferii, ale pokampie raczej, ale już nie do 3, a max do 1 :]
Mogliby zacząć ogarniać nagrody z poprzednich bo mi np. wiszą 4 koszulki + pp 25$, a nie robić kolejne i z takimi nagrodami słabymi.