Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz problem z pogłoszeniem filmu gdy jest wyłączony dźwięk? Tutaj znajdziesz odp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Masz problem z pogłoszeniem filmu gdy jest wyłączony dźwięk? Tutaj znajdziesz odp. (/Temat-Masz-problem-z-pogloszeniem-filmu-gdy-jest-wylaczony-dzwiek-Tutaj-znajdziesz-odp-2753)



Masz problem z pogłoszeniem filmu gdy jest wyłączony dźwięk? Tutaj znajdziesz odp. - MyBijacz - 05-03-2010 09:09

Dobra to tak nie wiem czy ktoś już to odkrył ale i tak napiszę. Dużo ludzi ma problem z filmami gdy w nich całkowicie wyłączy dźwięk nie może już go włączyć na nowo, mianowicie, gdy ja przyciszyłem film na chwile go zatrzymałem i włączyłem dźwięk ( chodzi o te paski po prawo od paska czasu z czasem do końca filmu ). U mnie to zadziałało, spróbujcie u siebie Smile


RE: Masz problem z pogłoszeniem filmu gdy jest wyłączony dźwięk? Tutaj znajdziesz odp. - Kalis - 07-03-2010 15:07

u mnie działa normalnie mogę ściszać i pogłaśniać do woli