Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]problem na 24/7 czy wszystko jest ok? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]problem na 24/7 czy wszystko jest ok? (/Temat-Rozwiazane-problem-na-24-7-czy-wszystko-jest-ok-27521)



[Rozwiązane]problem na 24/7 czy wszystko jest ok? - Zaro - 28-01-2011 10:03

mam taki dziwny problem bo patrze sobie w 24/7 i jest 75$ na paypal i mieści się w moje punkty no to klikam na bid potem przepisuje kod z obrazka klikam bid i nic się nie dzieje dalej pisze "You are participating in 0 auctions" i jest tyle samo punktów tego jak bez podbijania 2 razy próbowałem i nic

Edit:można zamknąć spróbowałem później i wszystko działa


RE: problem na 24/7 czy wszystko jest ok? - Mateusz5511 - 28-01-2011 12:51

lol ja mam to samo cały czas licytuje i mam you cośtam outbid i tak ze wszystkim


RE: problem na 24/7 czy wszystko jest ok? - Burned - 28-01-2011 15:33

"You are outbid" - znaczy to że zanim przepisałeś captche i dałeś bid to ktoś inny podbił, więc musisz odświeżyc i spróbowac jeszcze raz, trzeba byc naprawdę szybkim.


RE: problem na 24/7 czy wszystko jest ok? - DDK - 29-01-2011 21:43

Bo zasada jest teraz taka: Opiszę na przykładzie :

1. Jan klika BID w celu przepisania captchy.
2. Andrzej również klika aby przepisać captche i robi to szybciej niż Jan więc klika wcześniej podbicie.
3. Jan został wybity z podbicia ponieważ osoba wcześniej podbiła zanim on zdążył kliknąć BID.
4. Andrzej dostał Bid Accepted i wygrał coś tam.

Więc trzeba być szybkim ; )


RE: problem na 24/7 czy wszystko jest ok? - Phantom - 29-01-2011 21:56

i to co napisał DDK pomnóżcie sobie razy 1000 użytkowników "polujących" na daną nagrodę w tym samym czasie Smile

Mam jednak pewien pomysł w głowie jak zwiększyć szanse na wygranie aukcji.
Jak się uda, to podzielę się nim z Wami.


[Rozwiązane]problem na 24/7 czy wszystko jest ok? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.