Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz (/Temat-Poradnik-Najczestsze-Bledy-na-Lockerz-275)

Strony: 1 2


Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Enemy - 07-12-2009 19:34

Poradnik ma na celu uniknięcia zbędnych pytań na forum, dotyczy najczęściej pojawiających się bugów i problemów i sposobów na rozwiązanie ich.


1. Nie mogę wejść na stronę lub wyświetla się bardzo długo.

Na początek wchodzimy na Facebook'a Lockerz i sprawdzamy czy nie ma informacji o jakiejś naprawie błędów lub wyłączeniu serwera.

Jeśli nic takiego nie ma miejsca sprawdz czy masz dobre połączenie z internetem, jeśli tak wyczyść ciasteczka i historie przeglądanych stron lub spróbuj użyć innej przeglądarki. Najlepiej którejś z tej listy:


Mozilla Firefox
Opera
Google Chrome
Safari


Jeśli i to nie pomaga idz do kumpla lub kafejki i tam spróbuj, możesz też zmienić swoje IP (tylko w przypadku neostrady)

W ostateczności jeśli żaden z w.w sposobów nie działa piszemy maila z opisem swojego problemu na:

[email protected]

2. Następnym często pojawiającym się błędem jest brak dodawania PTZ za logowanie.
[/color]
Najczęstszym powodem tego błędu jest włączona opcja autologowania - jeśli nie zaliczyło nam punktów za logowanie poprostu robimy relog

Jeśli i to nie pomaga piszemy maila z opisem problemu na adres:

[email protected]


3.Moje zaproszenie niedochodzi do adresata.

Jeśli po wysłaniu zaproszenia nie dotrze ono w ciągu 24h w pierwszej kolejności musicie sprawdzić:

-czy wpisaliście poprawnie maila
-czy w zakładce "Connect" w Friend Status przy mailu osoby zaproszonej widnieje napis "Awaiting reply"
-jeśli używacie skryptu na automatyczne zaproszenia sprawdźcie czy prawidłowo wypełniliście plik "config"

Jeśli wszystko jest ok poproś znajomego któremu wysyłasz zaproszenie by zmienił skrzynke mailową najlepiej na gmail.com gdyż na polskie czasami niedochodzi lub trwa to bardzo długo.
UWAGA:
Na niektórych skrzynkach pocztowych zaproszenie z lockerz traktowane jest jako spam, więc otwieramy folder o nazwie "SPAM" i sprawdzamy czy nie ma tam naszego zaproszenia.


Tradycyjnie w razie problemów możesz wysłać maila na adres:

[email protected]

4.Obrazki na lockerz.com nie wyświetlają się prawidłowo.

Prawdopodobnie nie mamy zainstalowanego FlashPlayera lub nei działa on prawidłowo
[Download FlashPlayer]

Żeby zainstalować FlashPlayera musimy mieć wyłączoną przeglądarke


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Joker - 08-12-2009 13:32

Poradnik super, ale ja bym to dodał do FAQ;p


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Lame - 08-12-2009 14:47

Macie 24h na usunięcie tego poradnika...


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Joker - 08-12-2009 14:51

(08-12-2009 14:47)Lame napisał(a):  Macie 24h na usunięcie tego poradnika...
O co Ci chodzi? Poradnik super, i raczej nie kopiowany??


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Lame - 08-12-2009 14:54

up.. zgłoś się do mnei na PW...
Poradnik owszem super.. tylko że ja go pisałem
Pozdrawiam Smile


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Enemy - 08-12-2009 14:59

do zamkniecia poradnik nie mój tylko kolegi wyżej założony przez mojego jebniętego brata pozdro Smile


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Lame - 08-12-2009 15:31

Po pierwsze.. nie do zamknięcia tylko do usunięcia.
Po drugie nie jesteśmy kolegami Smile


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Marello - 08-12-2009 15:33

Czegoś tu nie rozumiem może mi to ktoś wyjaśnić ?


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Alcor - 08-12-2009 15:35

No chyba wyszło na to że enemydown skopiował poradnik od kolegi, a on na to zgody nie wyraził.


RE: Poradnik - Najczęstsze Błedy na Lockerz - Admin - 08-12-2009 15:40

luzik smietnik