Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp (/Temat-Freem-darmowe-gg-facebook-sciaga-itp-27496)

Strony: 1 2


Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - n1dor - 27-01-2011 19:26

Witam,

nie wiedzielm w jakim dziale to napisac tak wiec napisze tutaj.

FreeM jest to nowa siec na rynku polskim, ktora oferuje normalne uslugi.

Jej głowna zaleta jest DARMOWY dostep do gg, facebooka, sciagi itp. witryn oraz komunikatorow internetowych.

Kod:
http://www.freem.pl/

Wystarczy zamowic karte (nie ma abonementu) oraz odebrac ja w punkcie za darmo.

pozdrawiam,

n1dor.

[nie zauważyłem ze jest juz taki temat, sry]


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - chudas94 - 04-02-2011 14:19

Srr nie tu.


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - WilkuNSX - 07-02-2011 01:44

Sprawdzał to ktoś już ?


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - adkam12 - 21-02-2011 19:50

Tak ja super siecWink


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - Tazune - 24-02-2011 17:11

Ja zamówiłem wczoraj rano i jeszcze nie ma Sad
Mam nadzieje że przyjdzie Smile
A wszystkie stronki internetowe są darmowe?

@Edit

Przyszło Smile
Tylko lipa bo do 48h trzeba czekać na aktywacje karty Smile
Aha a konto zasila się tylko w carrefourze (napewno źle napisałem xD) kupując karte Mova Smile


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - Tiger04 - 25-02-2011 12:29

Nie wszystkie stronki. Mi osobiście się nie podoba ta sieć i wcale nie tak tanio. 100kb internetu za 7 gr...


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - n1dor - 01-03-2011 18:59

Masz 7 stron za darmo, faceebooka, gazeta, cos w stylu pudelka i jeszcze jakies, ooo np. Sciaga.pl

Mi bardzo sie podoba szczegolnie ze mam dostep do gg 24/7, bedac w szkole na lekcji, czy w autobusie w trasie. Zasieg jest bardzo dobry gdyz jadac autobusem nie zerwal lacza ani razu. Jezeli ktos ma watpliwosci moge wrzucic skreeny koperty z karta za darmo, oraz dostep do gg rowniez.

pozdrawiam, tiger, niestety w polsce nie mozna miec wszystkiego za darmo..oni maja podpisane umowy tylko z kilkoma serwisami, i tak daja duzo opcji za darmo.

Ja polecam ta karte, gdyz na jednym tel korzystam ze swojej na abonament, a na drugim kom mam caly czas odpalone gg : >


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - Por2010 - 07-04-2011 13:05

korzystam z tej karty Smile
Podobno coś przygotowali na kwiecien ;]


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - artekn - 09-04-2011 07:59

A często Wam(posiadaczom kart FreeM) "wyskakują" reklamy na stronach? Ponieważ słyszałem, że co drugą stronę się reklama jakaś głupia wyświetla i to jest bardzo wkurzające.


RE: Freem - darmowe gg, facebook, sciaga itp - n1dor - 09-04-2011 12:17

Mi tam reklama wyswietla sie tylko raz na jakis czas, zawsze jak odpalam przegladarke to jest reklama a pozniej normalnie juz strona.