Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? (/Temat-Potwierdzenia-nagrod-ile-to-trwa-27467)

Strony: 1 2 3


Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Sławek26 - 27-01-2011 13:30

Cześć
ja mam pytanie odnosnie tych potwierdzeń...i fachowcy wyżeracze i lockerz-owi zadymiacze pewnie znaja odpowiedź na każde pytanie Smile
osoby ktore mają podobny problem i długo czekają na potwierdzenia niechaj też się wypowiedzą Smile
mój problem tkwi w tym ze od zeszłego roku brałem udział w 3 generalach nie licząc dzisiejszego nocnego...
na kazdym uzupełnieniu coś zgarnałem...na pierwszych 2 zgarnałem 2x decalz...bo juz nic nie zostało a bylem za późno :/ na 3 zgarnałem koszulke odyssa a na dzisiejszym ten lockerzowy degustator(ten taki baniak na napoje)
do dzis otrzymałem tylko potwierdzenie 1 decalz i to tydzien temu...wiec tego nie czaje...jesli ptz mi zabrało to ile mam czekac czy wogole to dostane??decalzy to głupie obrazki i co oni to tez tą sama procedura wysyłają mi na konto co nagrody rzeczowe..
prosze o pomoc wyzej wspomnianych fachowców
pozdroBig Grin[/b]


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - pitfromhell - 27-01-2011 13:32

Mają czas od 2 do 3 miesięcy, uzbroi się w cierpliwość


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Mateusz5511 - 27-01-2011 13:38

WTF 2 miechy na potwierdzenie lol ?!!


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Grabowkers - 27-01-2011 13:54

Ostatnio na potwierdzenie czekałem jakieś 2-3 tygodnie więc nie jest tak źle Tongue


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - BonusRPK - 27-01-2011 14:19

zazwyczaj to jakis tydzien sie czego czasami trosze dluzej Smile


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Nayare - 27-01-2011 15:29

Do miesiaca Ci wysla potwierdzenie lub do 2 miesiecy nagrode. JA z kolei mialem taka sytuacje, ze z VideoGameRedemptions dostalem tylko 1 z 5 potwierdzen, a 4 nagrody zostaly juz wyslane.


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Sławek26 - 27-01-2011 16:32

spoko Smile dzięki wszystkim za szybką odpowiedź...myslałem ze to tylko ja tak mam albo ze nic nie dostane bo nie otrzymałem potwierdzenia, ale jesli wysyłają czasami bez potwierdzania to luzik...moge czekać Smile


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - zibi2400 - 27-01-2011 19:13

Ja też dostałem tylko jedno potwierdzenie z Video Game Redemptions ale nie wiem czy gierki jeszcze do mnie zawitają .


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Daram - 27-01-2011 19:47

Różnie bywa ludzie już dostali nagrody z grudnia a z listopada nawet potwierdzeń nie było.


RE: Potwierdzenia nagród...ile to trwa??? - Coristo - 27-01-2011 21:06

(27-01-2011 19:13)zibi2400 napisał(a):  Ja też dostałem tylko jedno potwierdzenie z Video Game Redemptions ale nie wiem czy gierki jeszcze do mnie zawitają .

U mnie to samo ponoć mają opóźnienie z wysyłkami.