Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha (/Temat-Bot-DECAPTCHER-Automatyczyna-Captcha-27415)



Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - C!tek - 26-01-2011 13:55

Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha
Witam. Jestem tu nowy jednakże na lockerz działam od października 2009.
Od grudnia testuję bota na omijanie captchy (kodu z obrazka) podczas logowania i zamawiania nagrody.
Zasada jest prosta:

Program sam automatycznie uzupełnia pole captchy podczas logowania i zamawiania nagrody.

Współpracuje tylko i wyłącznie z programem LRC PRO.

Jako, że jestem tu nowy i liczę się z tym, że możecie mi nie ufać proponuję jako formę zapłaty 50% ceny przed przesłaniem skryptu i jego ustawieniu, oraz drugie 50% po otrzymaniu programu do generowania captch.

Jeżeli jesteś zielony w tych tematach to oferuję całkiem za darmo pełny support w trakcie ustawiania poprzez program Team Viewer.
Ustawię Ci wszystko od 0 do samego końca.
Poprawne ustawienie całości zostanie zwieńczone testem na symulatorze wbudowanym w program LRC PRO.

Co do skryptu i programu...
Skrypt został opracowany przy pomocy pewnej osoby i sam go dopracowałem robiąc go ,,pod siebie". Oferuję skrypt z automatycznym wyborem kategorii oraz bez tej opcji. Jako, że lockerz często zmienia nazwy kategorii to nie polecam opcji z automatycznym wyborem kategorii.
Program do generowania captch kupiłem na początku grudnia za sporą kasę na jakimś zagranicznym forum i jeżeli ktoś ma z tym problem, iż programu do captch nie zrobiłem sam to proszę nie kupować.

Cena: 20zł
Płatność: PAYPAL


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - Coristo - 26-01-2011 14:23

Hah 25 zł gratki Smile


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - WilkuNSX - 26-01-2011 14:53

To jest recaptcha ?


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - ketrab - 26-01-2011 15:00

do to samo, co sprzedawał pr0, tylko on sprzedaje po niższej cenieTongue


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - C!tek - 26-01-2011 15:01

Nie ma to nazwy. Zresztą nazwa jest tu najmniej ważna.
Jest to skrypt custom_script implementowany do LRC PRO oraz generator captch w formie programu.

Pro widziałem sprzedaje po 10$ a 10$>20zł.


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - ronaldo23 - 26-01-2011 15:06

A math captche umialbys zrobic?


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - onlyone - 26-01-2011 15:07

A ja się pytam po co? Po co go sprzedajesz? Póki go ma jeszcze "mało" osób jest szansa że na każdym restocku zgarniesz coś cennego. Sprzedasz to, zarobisz pare groszy a potem na restocku wszystko zniknie w 10 sekund. Masz skrypta to się nim ciesz i wykorzystaj go, ale nie sprzedawaj.


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - Morgoth2 - 26-01-2011 15:36

Jak dla mnie to multi pana pro.... nr gg wygenerowany niedawno Wink A tak się składa że pan Pro oszukał wszystkich na jednym skrypcie.


RE: Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - onielen - 26-01-2011 15:44

(26-01-2011 15:36)Morgoth2 napisał(a):  Jak dla mnie to multi pana pro.... nr gg wygenerowany niedawno Wink A tak się składa że pan Pro oszukał wszystkich na jednym skrypcie.

A dokładnie to jak? Tongue

A tak wgl. to polecam żeby zacznie sprzedawać skrypt został pokazany komuś z ekipy forum i żeby ocenił czy to nie jest skrypt pro lub fb89(który także na innym forum sprzedawał skrypt do omijania captchy)


Bot DECAPTCHER- Automatyczyna Captcha - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.