Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Amnestia, gdzie wysłaś email - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Amnestia, gdzie wysłaś email (/Temat-Rozwiazane-Amnestia-gdzie-wyslas-email-2738)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Amnestia, gdzie wysłaś email - tomekkula - 04-03-2010 21:09

Na jaki adres wysłać email, jeżeli oszukiwałem i chciałbym aby odjeli mi 50% punktów ale pozwolili dalej zbierać?

z góry dzięki za pomoc


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - Kilol - 04-03-2010 21:11

Najlepiej żebyś wysłał na dwa :
[email protected]
[email protected]


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - tomekkula - 04-03-2010 22:14

A mógłby ktoś napisać mi po angielsku takiego emaila, z treścią, że założyłem 5 kont fikcyjnych i proszę o drugą szanse czy coś takiego?


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - Kilol - 04-03-2010 22:21

Nie przesadzaj. Za 5 kont nic ci nie zrobią.Tongue
Jak coś, to Angielski znam słabo Jeśli chcesz, to na pewno któryś z forumowiczów ci napisze takiego
e-maila, ale w dziale "Tłumaczenia".


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - tomekkula - 04-03-2010 22:29

No to już nie wiem, wysyłać do nich email czy nie, niby nie dużo 5 kont, ale z drugiej strony mogę mieć niemiłą niespodziankę jakbym coś wylosował. Konta zakłożyłem np. [email protected] [email protected] [email protected] z tym że każde z innego kompa - innego adresu mac


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - Kilol - 04-03-2010 22:32

No nie wiem. Twój wybór. Jeśli miałeś robić fake konta, to mogłeś robić je z głową, czyli dać inne dane,
e-maile itd. Wtedy miałbyś mniejsze szanse, że się przyczepią. Nie chcę ci mówić żebyś nie pisał, bo byłoby
na mnie...


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - Magnus - 04-03-2010 22:38

Lepiej nie kombinuj .... bo może z tego wyjść coś nie przyjemnego


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - tomekkula - 05-03-2010 09:21

Wysłałem email na te dwa adresy, ale niestety z [email protected] odrazy przyszła zwrotka że nie ma takiego adresu. Czy ktoś wie czy jest jeszcze jakiś inny adres do amnestii?


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - Kilol - 05-03-2010 14:42

Adres amnestii jest teraz zablokowany, więc pozostaje ci jedynie [email protected].


RE: Amnestia, gdzie wysłaś email - MyBijacz - 05-03-2010 15:33

pusz na [email protected] tylko jak napiszesz to nie pisz od razu na drugi dzień o kurde co się dzieje nie dostałem odp czy coś.
A tutaj masz dział poświęcony takim sprawom jak oszustwa. http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1838