Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]paypal (/Temat-Rozwiazane-paypal-2737)



[Rozwiązane]paypal - pattu91 - 04-03-2010 20:54

Mam problem niedawno zdobyłem 25$ na paypal. Czy jest możliwość przelania pieniędzy na inne konto bankowe? (nie posiadam własnego a gdy chcę przelać od razu mam uzupełnione pole nazwisko i nie mogę zmienic;/) Albo czy jest szansa zmienienia danych osobowych na paypalu?


RE: paypal - Grand - 04-03-2010 21:56

zadzwoń do biura obsługi klienta i możesz zmienić Wink
a po za tym możesz przelać na inne konto bankowe

btw. nie polecam paypal z 70zł wrócili mi 0.47 ....


RE: paypal - Magnus - 04-03-2010 22:08

Możesz na inne


RE: paypal - Kalis - 04-03-2010 22:10

ja tez nie mam swojego konta bankowego (jeszcze) ale przelałem na brata i doszło normalnie Smile bez problemu


RE: paypal - Kilol - 04-03-2010 22:12

Załół nowe konto na PayPal na takie same dane jak na karcie bankowej. Później przelej kasę
ze starego konta PayPal do nowego. Później z tego konta wyślij kasę na konto bankowe.

Ja miałem to samo i to mi pomogło.


[Rozwiązane][Rozwiązane]paypal - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.