Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Egzamin na karte motorowerową kontra nowe przepisy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Egzamin na karte motorowerową kontra nowe przepisy (/Temat-Egzamin-na-karte-motorowerowa-kontra-nowe-przepisy-2735)



Egzamin na karte motorowerową kontra nowe przepisy - Mateusz794 - 04-03-2010 20:37

Witam!W tym roku chciałbym zdawać na kartę motorowerową, jednak chodzą słuchy z w tym roku nie będzie można już na nią zdawać bo weszły jakies nowe przepisy. Jesli ktoś coś o tym wie to proszę o pomoc!


RE: Egzamin na karte motorowerową kontra nowe przepisy - nickluk - 04-03-2010 20:59

Nie wiem czy wiem dobrze ale zdawanie w szkole się skoczyło u nas w szkole byl taki list dyra dostała co pisala policja ze od nowego roku zdawanie będzie odbywało się w najbliższym ośrodku zdawania na prawo jazdy będzie trzeba płacić 50 i będzie trudniej zdać... U nas w szkole we wtorek cała kasa zdaje:Dwiesz jak zrob jak już masz 13 lat i w szkole nie zdajęcie to na komisariacie mozesz zdać u psów...kolega zdawał...na kompie u nich i zdał a i jeszcze nie jeździłBig Grin


RE: Egzamin na karte motorowerową kontra nowe przepisy - Mateusz794 - 04-03-2010 22:28

a u psówSmile coś sie płaci??


RE: Egzamin na karte motorowerową kontra nowe przepisy - Daminn - 04-03-2010 23:04

U mnie nie płacili kumple. W egzaminowaniu się nic nie zmieniło. Spytaj w szkole kiedy będzie organizowany taki kurs. Jedyne zmiany jakie zaszły dot. sqterów to przeglądy ;(