Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paybox rewelacja 50$ za zapis! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paybox rewelacja 50$ za zapis! (/Temat-Paybox-rewelacja-50-za-zapis-27218)



Paybox rewelacja 50$ za zapis! - Tomcio - 25-09-2010 16:39

Oto dosłowne tłumacenie ze strony pay boxa:* Zacznij od 50 $ równowagi i to nic nie kosztuje.
* Paybox doda się do 20 dolarów dziennie na konto za udział, ponieważ przygotowujemy się do uruchomienia naszej nowej usługi.
* Otrzymasz 5 USD za osobę, z którą odnosi się do Paybox.
* Będziesz Earlybird użytkownika przed Paybox otwarta dla społeczeństwa.
* Będziesz pomóc w ukształtowaniu z najlepszych, jaką kiedykolwiek zaprojektowano system płatności w Internecie.
* Można mieć setki tysięcy dolarów na koncie do czasu mamy uruchomić, nigdy nie dokonaniem wpłaty!
Faktycznie na konto w paybox dostałem 50$ co dziennie dostaje 20$ za logowanie i czasem trzeba wypełnić ankiete kasa się zbiera widac w prowym górnym rogu po logowaniu trzeba trzymac się zasady logowanie co 2 dni minimum,jedna ankieta na tydzien i nie wypadniemy z listy ,firma dopiero rusza i chce zatrudniac ludzi gotowych do współpracy ,dostaniemy 5$ za każdego poleconego.
http://www.paybox.me/r/punegen


- dzeju - 30-09-2010 12:55

Jakieś dowody wypłaty ?Smile


RE: Paybox rewelacja 50$ za zapis! - umnes93 - 13-03-2011 09:18

dobra dobra, zarejestrowałem się, ale o co w tym chodzi Wink? gdzie można wypłacać ?


RE: Paybox rewelacja 50$ za zapis! - n1dor - 13-03-2011 09:22

Przeciez widac odrazu ze to scam jakis, brak dowodow wypłaty itp. Pozatym takich stronek bylo wiele ze takie wielkie sumy płaca, a okazały sie scamami. A tak w ogóle, to mogłbys przetlumaczyc samemu tekst a nie do słownika jakiegos glupiego wrzucac bo trudno sie czuta "kali jesc"


RE: Paybox rewelacja 50$ za zapis! - Morfit - 13-03-2011 09:24

Tranlator rlz Lol
Scam na 100%


RE: Paybox rewelacja 50$ za zapis! - n1dor - 13-03-2011 09:30

nooo zarejestrowałem sie zeby sprawdzic co to jest, ale tutaj sie nawet nie da wypłacic kasy na pp czy inne serwis Tongue


RE: Paybox rewelacja 50$ za zapis! - umnes93 - 13-03-2011 09:49

ja myslec ze to być scam , a szkoda , bo lubiec gadac jak kali


RE: Paybox rewelacja 50$ za zapis! - mysza5000 - 27-05-2011 19:53

nie działa ta strona


Paybox rewelacja 50$ za zapis! - Kilol - 28-05-2011 10:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.