Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud zarabiaj na czytaniu artykułów 2-3$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud zarabiaj na czytaniu artykułów 2-3$ dziennie (/Temat-Readbud-zarabiaj-na-czytaniu-artykulow-2-3-dziennie-27211)



Readbud zarabiaj na czytaniu artykułów 2-3$ dziennie - zdunek87 - 19-09-2010 12:02

Readbud zarabiaj na czytaniu artykułów ‎1 Readbud to strona, która płaci za przeczytanie (wystarczy otworzyć artykuł, aby został zaliczony jako przeczytany) i ocenienie go (w skali od 1-5). Stawki są różne, ponieważ zależą od ilości znaków w danym artykule.

2 Najlepsze do rejestracji będą skrzynki: hotmail.com, windowslive.com, gmail.com oraz gazeta.plLinki aktywacyjne dochodzą czasami na Onet w folderze spam oraz Yahoo.Także, aby mieć pewność, że link dojdzie polecam używać wytłuszczonych na górze skrzynek...
Pamiętaj to nie wszystko...musisz także aktywować konto poprzez wejście na swoją skrzynkę pocztową i klikniecie w link aktywacyjny...

3 WYBÓR ZAINTERESOWAŃ
Aby móc "czytać" i oceniać artykuły musimy najpierw wybrać dziedziny z jakich dane artykuły będą pochodziły. W tym celu logujemy się na nasze konto, klikamy INTERESTS i wybieramy 50 zainteresowań. Polecam na początku wybrać wszystkie główne kategorie (to te, które są pogubione i powiększone). Z "reszty" 50 wyborów możemy wybrać dziedziny według naszego uznania. Po zaznaczeniu 50 zainteresowań klikamy przycisk na samym dole strony - SUBMIT CHANGES. Zainteresowania możemy zmieniać po 24h od zapisu poprzednich.

4. Czytanie i ocenianie artykułówArtykuły czytamy klikając w ARTICLES . Klikając OPEN ARTICLE otwieramy okno z artykułem, na dole mamy okienko do oceniania. OCENIAMY i zamykamy okno, klikamy znów OPEN ARTICLE, aż do wyczerpania się artykułów...artykuły są dodawane kilka razy w ciągu dnia...Pamiętaj by przed ocenieniem artykułu odczekać jakieś 2min, by nie było problemów z wypłatą...

5. WypłataW ReadBud próg wypłaty to tylko 50$. Dlaczego tylko? Ponieważ dziennie można uzbierać ok. 2$ przy dobrze dobranych zainteresowaniach. To znaczy, że wystarczy niepełny miesiąc aby stać się bogatszym o 50 lub więcej dolarów.Wypłata następuje automatycznie po przekroczeniu progu. Musimy podać tylko swój adres PayPal. Aby to zrobić wchodzimy w Account ==> Redeem i w polu po prawej stronie wpisujemy adres PayPal.

Jeżeli zapiszecie się z mojego linka http://www.readbud.com/?ref=4866856
napiszecie do mnie pod ten adres [email protected] i podacie mi swój login (żebym mógł sprawdzić czy naprawdę się zapisaliście i jesteście moją osobą poleconą) i w tedy w zamian wyśle wam listę najbardziej opłacalnych artykułów.


- Motorowcy - 19-09-2010 12:07

BYŁ JUŻ TAKI TEMAT DO KOSZA !!!