Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud zarabianie w Internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud zarabianie w Internecie (/Temat-Readbud-zarabianie-w-Internecie-27161)



Readbud zarabianie w Internecie - Motorowcy - 04-08-2010 10:47

[Obrazek: 72890banner.jpg]

Link do rejestracji: http://www.readbud.com/?ref=4280632

Siemka ;-)
Od paru dni korzystam z serwisu, który za oglądanie artykułów i ocenianie ich (15 sekund na stronie i klikasz ilość gwiazdek, nie trzeba czytać ) daje bardzo ładny zarobek. Dziennie jest na tyle artykułów, że spokojnie można zarobić 1$-1,5$ dziennie. Jedyny minus to to, że wypłaty są od 50$.. Ja już osobiście mam 40,58$ i niedługo bede miał wypłate.

Dowody wpłaty (nie moje):
[Obrazek: payproof.jpg]

[Obrazek: kolejny.png]

Stawki (dziennie jest nawet 25 artykułów i to nie tych najtańszych, najczęściej są za 5-10 centów )
[Obrazek: staw.png]

Jak używać?
1. Rejestrujemy się (dane muszą być prawdziwe, musimy też posiadać paypal!)
2. Klikamy Interests i wybieramy 50 zainteresowań (wybieram te komputerowe i prawnicze, z nich sporo jest artykułów, warto też eksperymentować, co 24 godziny można je zmieniać)
3. Klikamy Account -> Redeem i po prawej stronie wpisujemy swój paypal i zatwierdzamy
4. Wchodzimy w Articles, przy każdym artykule klikamy Open Article, czekamy paręnaście sekund, zjeżdżamy na dół i klikamy byle jaką ocenę


- qwe - 21-08-2010 11:49

chyba będę musiał spróbować, ale wy musicie też spróbować 20dollars2surf, w nim zarobisz najwięcej, a ja prześlę Ci jeszcze 1000 punktów
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=127851


- Motorowcy - 23-08-2010 12:14

Mój stan konta na readbudzie wynosi 43.79$ zbliżam się do wypłaty zobaczymy w ile dojdzie wypłata Smile :fajeczka:

20dollars2surf nie korzystam z takich form zarobku... :roll:


- Cahais - 23-08-2010 16:34

Kolego Motorowcy,

pisales ze mozna dziennie zarobić.. 1$ dwadzieścia dni temu..

na obecną chwilę masz tylko 3 $ więcej.. ??
sprostuj to .. bo interesuje mnie ta firma..


- Motorowcy - 24-08-2010 22:07

Już ci tłumacze ten serwis tak tylko pisze ze można zarobić dziennie 1$ to jest prawda ale to na samym początku masz takie zarobki gdy masz coraz więcej kasy reklam jest coraz mniej. Ja osobiści mam teraz po 3 reklamy dziennie więc jest tu coś nie tak. ale SCAM to raczej nie jest więc zapraszam do rejestracji Smile


Readbud zarabianie w Internecie - Artinesse - 26-02-2018 23:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.