Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mteody których ja wykorzystuje aby dorobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mteody których ja wykorzystuje aby dorobić (/Temat-Mteody-ktorych-ja-wykorzystuje-aby-dorobic-27130)



Mteody których ja wykorzystuje aby dorobić - michal2118 - 17-05-2010 09:08

Witam.
Jeśli posiadasz dużo wolnego czasu, masz komputer i chciałbyś dorobić pare zł do wyplaty lub na kieszonkowe to poczytaj dokladnie co piszę w tym poście.

Prezentuje 4 serwisy, które pozwolą nam zarobić trochę pieniędzy. Pamiętaj jednak że sam za wiele nie zdziałasz.
Co to znaczy?
Zyski z nich zależą od polecania swojego reflinku dalej - swoim znajomym bądź osobom obcym tak jak ja teraz na tym forum.

Pamiętaj że rejestrując sie z mojego reflinku NIC NIE TRACISZ a możesz zyskać wsparcie z mojej strony i szybką odpowiedź na pytania na które znam odpowiedzi. Jeśli ominisz reflink i zarejestrujesz się bez mojego polecenia zostaniesz sprzedany jednemu z premiowanych użytkowników więc i tak staniesz się czyimś referowanychm

Poniżej krótko opisze wszystkie cztery serwisy z których korzystam ponadto opiszę jeszcze jeden polski program, który jednak aktualnie testuje

1) Pierwszym programem jest 20dolars2surf. Ogólnie powiem o programie tak. W czasie gdy komputer pracuje wyświetla się niewielki pasek reklamowy (zaledwie 10 - 12 cm szerokości i troszkę ponad 1 cm wysokości), którego położenie możemy dowolnie zmieniać. Wiadomo że jeśli oglądamy reklamy to dostajemy za to kasę. Dla osób zarejestrowanych z mojego reflinku oferuję pomoc w starcie z programem (wyjaśnię na PW w programie co do czego służy i na życzenie takiej osoby podeślę programik, który znacznie ułatwi pracę z programem 20dolars2surf.
Mój reflink poniżej:

[Obrazek: ban_en_46860_78830.gif]



2) Skoro już jesteśmy przy surfbarach to opiszę drugi surfbar (to jest program polski który aktualnie testuje) Jest to Surfbar.pl
Obsługa programu jest w j. polskim więc nikomu nie sprawi problemu.
Oto mój reflink:

http://www.surfbar.pl/ref=2664

3)Trzecim i chyba moim ulubionym programem jest jm&Gold.
Program polega na zbieraniu sztabek. Jeśli zdobędziemy jakąś sztabkę to UWAGA generuje ona co miesiąc odpowiednią ilość pieniędzy.
Tak więc Srebrna sztabka generuje 5 dolarów Złota natomiast 10$
Jak uzyskać takie sztabki? Jak już wcześniej pisałem sam za wiele nie zdziałasz. Musisz polecać program i za to otrzymasz srebrną sztabkę za każde 50 osób dostajesz 1 srebrną sztabkę
Ponadto za 1000 kliknięć w reklamy na stronie otrzymasz kolejną sztabkę.
Sztabki można również kupić w cenie 25 i 50 dolarów odpowiednio za srebrną i złotą ale tego jeszcze nei próbowałem (nie jestem osobą chętną do inwestowania środków pieniężncyh - wolę wypłacać i cieszyć się kasąSmile
Pewnie pomyślisz teraz "kiedy ja uzbieram te 50 osób?" - też tak miałem ale jestem w programie zaledwie 3 miesiące i mam już 55 osób więc mam też jedna srebrną sztabkę
Oto mój reflink:

JM&Gold Gorąco polecam - http://www.jmgold.com/?ref=michal2118

4) Czwarty sposób z którego korzystam jest najbardziej "pracochłonny i czasochłonny" Polega na klikaniu w linki. Z tego nie mam za dużych zarobków ale jakieś tam zawsze. tu również liczą się referowani gdyż za każde kliknięcie swojego refa otrzymujesz prowizję.
Wypłata minimum to zaledwie 2 dolary więc nawet sami osiągniecie minimum w okolo 2 tygodnie (wiem że to nie wiele ale pamiętaj że od czegoś trzeba zacząć)
Oto mój reflink:

http://gagabux.com/register.php/michal2118.html

Reasumując mamy już czter drobne źródła dochodu teraz musisz miećjak i gdzie wypłącić kasę. Wszystkie serwisy pozwalają wypłacić kasę na darmowe konto b banku internetowym paypal.pl

Jeśli nie posiadasz konta w paypal możesz założyć je za darmo z tego linku: Paypal.pl - darmowe konto
Prowadzenie konta nic nie kosztuje. Z tego konta możesz juz spokojnie przelać kasę na swój rachunek bankowy.

Dlaczego takie kombinacje z tym rachunkiem?
Większość serwisów tego typu to programy zagraniczne w związku z czym przelew środków na nasz rachunek bylby bardzo drogi i w rezultacie przy niewielkich kwotach byłoby to nieoplacalne.


Jeśli pomogłem Ci to będę wdzięczny za rejestrację z moich reflinków pamiętaj że możesz później liczyć na moją pomoc w programie Surfbar.pl - pierwszy polski surfbar