Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud - zarabiaj dolary na czytaniu artykułów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud - zarabiaj dolary na czytaniu artykułów (/Temat-Readbud-zarabiaj-dolary-na-czytaniu-artykulow-27093)

Strony: 1 2 3


Readbud - zarabiaj dolary na czytaniu artykułów - michuwar - 04-05-2010 21:17

1. O czym ta strona
Readbud to strona, która płaci za przeczytanie (wystarczy otworzyć artykuł, aby został zaliczony jako przeczytany) i ocenienie go (w skali od 1-5). Stawki są różne, ponieważ zależą od ilości znaków w danym artykule. Dokładne stawki poniżej.
[Obrazek: staw.png]

2. Rejestracja i aktywacja konta
Do aktywacji konta polecam następujące konta mailowe:

Linki aktywacyjne dochodzą na skrzynki:
Hotmail.com
Windowslive.com
Gmail.com

I nie dochodzą na:
o2.pl
vp.pl
wp.pl
tlen.pl
interia.pl
yahoo.com
aol.pl

Aby się zarejestrować kliknij w poniższy link:

[URL="http://www.readbud.com/?ref=4245136"]Rejestracja w Readbud[/URL]

Po prawej na stronie jest formularz rejestracyjny. Wypełnij go według poniższego wzoru:
[Obrazek: rejest.png]

Teraz musisz aktywować konto. Zaloguj się na E-mail podany przy rejestracji i kliknij link aktywujący.

3. Wybór zainteresowań
Aby móc "czytać" i oceniać artykuły musimy najpierw wybrać dziedziny z jakich dane artykuły będą pochodziły. W tym celu logujemy się na nasze konto, klikamy INTERESTS i wybieramy 50 zainteresowań.
Po zaznaczeniu 50 zainteresowań klikamy przycisk na samym dole strony - Submit Changes. Zainteresowania możemy zmieniać po 24h od zapisu poprzednich.

4. Czytanie i ocenianie artykułów
Po wyborze zainteresowań czas przejść do zarabiania pieniędzy. Aby przeczytać jakiś artykuł, kliknij ARTICLES. Jeżeli w danej chwili jest dostępny jakiś artykuł kliknij Open Article. Czytamy artykuł i go oceniamy (ocena jest konieczna do zarobienia danej kwoty). W celu oceny klikamy na samym dole w daną gwiazdkę.
Po ocenieniu artykułu zamykamy go, a następnie postępujemy tak samo jak wcześniej, aż do "wyczerpania" artykułów w danej chwili. Kiedy nie ma dostępnych artykułów pokazuje się komunikat
No Paid Articles Availabe.

5. Wypłata
W ReadBud próg wypłaty to tylko 50$. Dlaczego tylko? Ponieważ dziennie można uzbierać ok. 2$ przy dobrze dobranych zainteresowaniach. To znaczy, że wystarczy niepełny miesiąc aby stać się bogatszym o 50 lub więcej dolarów.
Wypłata następuje automatycznie po przekroczeniu progu. Musimy podać tylko swój adres PayPal. Aby to zrobić wchodzimy w Account > Redeem i w polu po prawej stronie wpisujemy adres PayPal.

6. Dowód wypłaty
Dowód wypłaty jaki znalazłem w sieci (w tej chwili nie posiadam swojego):
[Obrazek: paypalproofreadbudpays.jpg]

Znalazłem także dowód wypłaty z 1 maja 2010r.
[Obrazek: imagec6d54be14275.gif]


- megorasz - 05-05-2010 07:44

I co, dzień w dzień zarabiamy około 2$? Czy te 2$ to tylko pierwszego dnia, a potem tak z 0,05$ :gwizdze:


- Motorowcy - 05-05-2010 09:05

Bardzo fajny serwis zarejestrowalem sie wszystko ok w kilka minut uzbieralem 1.5 $ zobaczymy czy placi uzbieram do minimum i wszystko sie okaze :-P


- megorasz - 05-05-2010 15:55

Motorowcy napisał(a):Bardzo fajny serwis zarejestrowalem sie wszystko ok w kilka minut uzbieralem 1.5 $ zobaczymy czy placi uzbieram do minimum i wszystko sie okaze :-P

Przede wszystkim daj znać, ile wynosi dzienny zarobek. Bo po rejestracji zarobiłeś 1,5$ ale ważne, czy na następny dzień znów jest tyle artykułów...


- Motorowcy - 05-05-2010 17:44

No spoko napisze. wbijam po 2 godz na ten serwis i znow mam kilka ankiet to wypelnienia. Wydaje mi sie ze jest to najszybsza forma zarobku Polecam :clap: :fajeczka:


- Ombrinho - 05-05-2010 22:12

I tylko oceniasz a oni za to płacą trochę dziwne :-) i za polecenie dają 5$ coś to zbyt piękne ale spróbujemy


- megorasz - 06-05-2010 08:21

Ombrinho napisał(a):I tylko oceniasz a oni za to płacą trochę dziwne :-) i za polecenie dają 5$ coś to zbyt piękne ale spróbujemy

5$ za refka? :mrgreen: dobre...


- Motorowcy - 06-05-2010 08:53

Gdzie to wyczytales ze za poleconego 5$ ???? :fajeczka:


- megorasz - 06-05-2010 09:12

Tak zrozumiałem wpis Ombrinho :-D


- Motorowcy - 06-05-2010 09:25

Aha juz widze tylko nie wiem co mam zrobic zeby kogos polecic ?? jest gdziej jakis moj link polecajacy bo za bardzo nie kumam tego pomozesz ??