Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
200$ na inwestycje w 24 godz na twoim końcie za darmo. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 200$ na inwestycje w 24 godz na twoim końcie za darmo. (/Temat-200-na-inwestycje-w-24-godz-na-twoim-koncie-za-darmo-27075)



200$ na inwestycje w 24 godz na twoim końcie za darmo. - Tomcio - 18-04-2010 11:51

Pomyślałem sobie to niemożliwe. To jakaś ściema. Ale, przecież nic nie tracę.. więc



Wszedłem na stronę i zacząłem szukać. Okazuje się, że firma postanowiła zrobić podobna akcję wirusową do tej zorganizowanej przy starcie Aliorbanku, gdy ten rozdawał po 100zł każdej osobie, która wzięła udział w ich akcji. Tutaj gratyfikacja jest nieco większa za względu na fakt, że to jest zagraniczna firma i wynosi 200$. Warunków promocji jest 5.

- 200$ przysługuje pierwszym 30 000 użytkownikom, którzy założą konta z polecenia innej osoby, która weszła do programu (np. z mojego polecenia)
- Kwota 200$ pojawi się na koncie po 24 godzinach od jego założenia
- Dostaniesz dodatkowe 20$ za każdą osobę, która dołączy do programu i zainwestuje swoje środki
- Te 200$ powinny być zainwestowane chociaż na chwilę zanim je wyciągniemy
- 75% z zysków trafia do Twojej kieszeni, a 25% idzie dla firmy.

Nie znalazłem przy tym żadnych innych kruczków, wiec postanowiłem spróbować. W najgorszym wypadku będzie niezła zabawa za cudze pieniądze.
Aby założyć konto musisz mieć wcześniej założone konto w systemie obsługi płatności Liberty Reserve (jak Paypal), co nie jest rzeczą banalnie prostą.

Może opisze to krok po kroku:
1. Najpierw wchodzimy na stronę: http://www.libertyreserve.com/?ref=U3937328 i wciskamy Create Account.
2. Wypełniamy pola wpisując po kolei: Imie , Nazwisko, email, powtórnie email, wybieramy pytanie i wpisujemy odpowiedź oraz tekst powitalny. Na końcu wpisujemy numer z obrazka i klikamy Agree


UWAGA! Informacja, która się wyświetli na nowej stronie jest bardzo ważna. Tam jest hasło do konta i pin. Tych danych nie da się później odzyskać. Zapisz koniecznie tą stronę.


3. Na adres email powinieneś otrzymać numer konta (tytuł maila :Successful Liberty Reserve Registration). Przykładowy numer konta to U7487441.Teraz wchodzimy na stronę:



http://www.forex4free.org/?ref=punegen



Musi być to strona z linkiem partnerskim, bo inaczej konto zostanie odrzucone. Sprawdzałem!
Klikamy Sign UP
5. Wypełniamy formularz wpisując w kolejności: Imie i nazwisko, nazwę użytkownika, hasło 2 razy, nasze konto z Liberty Reserve(np. U4028981), 2 razy email, pytanie i odpowiedź, odhaczamy akceptacje regulaminu i klikamy Register
6. Teraz musimy poczekać 24 godziny i sprawdzić, czy zostały nam zaksięgowane wspomniane 200$.
7. Gdy już je będziemy mieli to powinniśmy zainwestować środki (chociaż na chwilę).



8. Klikamy Make Deposit i klikamy Spend
Teraz mamy zainwestowane nasze środki i w drugim dniu możemy myśleć o zamknięciu konta, skończeniu naszej inwestycji i wypłacie.

Dzień drugi:
Środki mam na koncie w firmie brokerskiej. Teraz chcę je zainwestować. Efekt powinien być pozytywny. Jeśli dobrze zrozumiałem to dają 1% dziennie w trakcie promocji, ale dowiem się.
Mam 200$ i je inwestuję:
1. Po zalogowaniu klikam Make deposit. Tam powinno być 200$ widoczne.
2. Wybieram FreeForex oraz Spend funds from the Account Balance LibertyReserve i klikam Spend
3. Potwierdzam inwestycje całej kwoty (100%) i szukam zainwestowanej kasy
4.Znalazłem ją w Your Deposit, czyli są zainwestowane na 1% dziennie
Czekam do jutra, aby się przekonać, czy kasa rośnie? Ważne jest, że dali ją za darmo. Później pomyślimy o wypłacie


- pavixion - 18-05-2010 01:36

Nie czaje za darmo na LR ci dali 200 dolców , prawdziwych płatnych ?