Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ustawione Mecze za grosze. Gwarancja lub zwrot pieniędzy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ustawione Mecze za grosze. Gwarancja lub zwrot pieniędzy ! (/Temat-Ustawione-Mecze-za-grosze-Gwarancja-lub-zwrot-pieniedzy-27070)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- megorasz - 19-04-2010 16:17

Ja czekam z niecierpliwością Big Grin przydałby się mały zastrzyk gotówki...mam kilka zakupowych planów ;-)


- JereManU - 19-04-2010 16:41

Keitaro napisał(a):Ten który podałem i byłem pewny wszedł tak?

Właśnie nie wszedł Smile Pisałeś, że pewne źródło, które nigdy nie zawiodło i nie wpadło. Także to nie są fixy Smile A pretensji nie mam, bo z Tobą nie gram. Na własną rękę wystarcza mi kasy Smile


- marin - 19-04-2010 18:37

Ja może obronię tutaj kolegę, bo typ:
Catania - Siena nie wszedł minimalnie, był wynik 2-2 więc coś mogło pójść nie tak.


- Keitaro - 19-04-2010 19:35

To mój cytat

Cytat:Catania - Siena 2 @ 4.50

TO jest inne źródło! To co zawsze wchodzi to był ten mecz z Rumuni następny będzie za kilka dni.

Ten niby gość też zapewniał że wejdzie ale jeszcze tego nie sprawdziłem Smile

Chcecie to stawiajcie, nie to nie. W każdym bądź razie nie gwarantuje na100% że wejdzie ale szanse są duże ;P

Ja mówiłem że ten na 100% wejdzie? Mówiłem o Rumuni.

Na piątek będzie ten mecz o którym mówiłem na 1000% więc jeśli JereManU chcesz mnie dołować to sam go sobie zagram bo dałem za niego duże pieniądze bo kurs ponad 5 i pewny jest.


- megorasz - 19-04-2010 21:16

Keitaro napisał(a):To mój cytat

Cytat:Catania - Siena 2 @ 4.50

TO jest inne źródło! To co zawsze wchodzi to był ten mecz z Rumuni następny będzie za kilka dni.

Ten niby gość też zapewniał że wejdzie ale jeszcze tego nie sprawdziłem Smile

Chcecie to stawiajcie, nie to nie. W każdym bądź razie nie gwarantuje na100% że wejdzie ale szanse są duże ;P

Ja mówiłem że ten na 100% wejdzie? Mówiłem o Rumuni.

Na piątek będzie ten mecz o którym mówiłem na 1000% więc jeśli JereManU chcesz mnie dołować to sam go sobie zagram bo dałem za niego duże pieniądze bo kurs ponad 5 i pewny jest.

Nie bądź taki, podziel się ;-) jak wejdzie to za następny policzysz nam te 20zł Tongue


- Keitaro - 20-04-2010 05:13

wejdzie..


No i tak najmniej możliwe stawki jak na start daje. Bo mi teraz ciągle podwyższa i tak bardzo mi się to nie kalkuluje. Ale jak uwierzycie to może sami będziecie korzystać.


- tomciozet - 20-04-2010 20:57

Proponuję podawać typy minimum 36h przed rozpoczęciem danego spotkania.
A 24h to absolutne minimum. Nie ma mnie w domu ponad 12h na dobę, więc
mogę przegapić typy, bo jak wrócę to spotkanie będzie już rozpoczęte... ;-) :fajeczka:


- megorasz - 20-04-2010 21:10

Myślę, że znaczenie ma fakt, kiedy Keitaro dostaje te typy...choć już wspomniał, że będzie miał typ na piątek po kursie ~5 więc wnioskuję, że zna te typy odpowiednio wcześniej ;-)


- BonusRPK - 21-04-2010 14:36

megorasz masz racje tak jak mowisz ze powinien podacac duzo wczesniej


- Keitaro - 21-04-2010 16:05

Ja sam wcześnie tak nie dostaje.

A i jeżeli są takie osoby które mogą nie być na komputerze.

To co za problem?

Zostawiacie nr a ja wysyłam sms : )

[ Dodano: Sro 21 Kwi, 2010 ]
Jutro o 15 będę miał typa !

Smile