Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ustawione Mecze za grosze. Gwarancja lub zwrot pieniędzy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ustawione Mecze za grosze. Gwarancja lub zwrot pieniędzy ! (/Temat-Ustawione-Mecze-za-grosze-Gwarancja-lub-zwrot-pieniedzy-27070)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- megorasz - 25-04-2010 21:19

Fakt, ja obstawiłem po nieco mniejszym kursie...ale to nic ;-) aby tylko weszło


- Keitaro - 25-04-2010 21:20

Dokładnie Wink Dobra ja lece się ogarnąć troche dziś 4 godziny pod koszem spędziłem. 3majcie sie ;P


- megorasz - 25-04-2010 21:22

Pozdrowienia :clap:

Mam nadzieję, że Nacional strzeli gola nieco wcześniej niż w 94. minucie :lol: nie chce zejść na zawał serca Big Grin


- tomciozet - 25-04-2010 21:22

Kurde, znów emocje do samej północy, bo póki co 0:0. :rotfl: :-P :-D
Obym się wrzodów nie nabawił. Ja jestem cierpliwy, ale do czasu.


- megorasz - 25-04-2010 21:26

Tak się jeszcze zastanawiam, czy nie trzeba będzie czasami czegoś wtopić. Żeby się buki nie zaczęły nam przyglądać, że same mecze po kursach 4-5 nam wchodzą :gwizdze:


- tomciozet - 25-04-2010 21:31

megorasz napisał(a):Tak się jeszcze zastanawiam, czy nie trzeba będzie czasami czegoś wtopić. Żeby się buki nie zaczęły nam przyglądać, że same mecze po kursach 4-5 nam wchodzą :gwizdze:
Myślałem dokładnie o tym samym. I to za minimum 100zł, żeby nie podpadło.
Póki co, nie mam na koncie ŻADNEGO przegranego kuponu... :rotfl:
Ale najgorsze w tym wszystkim byłoby to, jak byśmy obstawili jakiś durny
mecz z wysokim kursem na niespodziankę i...by weszło. To by były jaja! :rotfl:


- megorasz - 25-04-2010 21:34

tomciozet napisał(a):
megorasz napisał(a):Tak się jeszcze zastanawiam, czy nie trzeba będzie czasami czegoś wtopić. Żeby się buki nie zaczęły nam przyglądać, że same mecze po kursach 4-5 nam wchodzą :gwizdze:
Myślałem dokładnie o tym samym. I to za minimum 100zł, żeby nie podpadło.
Póki co, nie mam na koncie ŻADNEGO przegranego kuponu... :rotfl:
Ale najgorsze w tym wszystkim byłoby to, jak byśmy obstawili jakiś durny
mecz z wysokim kursem na niespodziankę i...by weszło. To by były jaja! :rotfl:

Jeśli będziemy chcieli przegrać, to się zrobi kupon z dziesięciu meczów. Coś zawsze nie wejdzie...chyba :gwizdze:


- tomciozet - 25-04-2010 21:40

megorasz napisał(a):Jeśli będziemy chcieli przegrać, to się zrobi kupon z dziesięciu meczów. Coś zawsze nie wejdzie...chyba
W sumie to masz rację. Ale... nawet i to może być podpadające.
Same same wygrane single, a tu jakiś głupi zakład na 10 zdarzeń.
A jeszcze większa masakra, jeśli nawet to by weszło, choć nierealne.


- megorasz - 25-04-2010 21:41

tomciozet napisał(a):
megorasz napisał(a):Jeśli będziemy chcieli przegrać, to się zrobi kupon z dziesięciu meczów. Coś zawsze nie wejdzie...chyba
W sumie to masz rację. Ale... nawet i to może być podpadające.
Same same wygrane single, a tu jakiś głupi zakład na 10 zdarzeń.
A jeszcze większa masakra, jeśli nawet to by weszło, choć nierealne.

Nie ma co za bardzo wybiegać w przyszłość Tongue niech najpierw zaczną nam wchodzić mecze...później będziemy się martwić :-P


- tomciozet - 25-04-2010 21:50

megorasz napisał(a):Nie ma co za bardzo wybiegać w przyszłość niech najpierw zaczną nam wchodzić mecze...później będziemy się martwić
A co do meczu - znów emocje do samego końca... Do przerwy 0:0. No, jak będą 3 zródła to masakra. Zacieram rączki. :clap: