Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
save.am - nowy serwer do szybkiego zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: save.am - nowy serwer do szybkiego zarobku (/Temat-save-am-nowy-serwer-do-szybkiego-zarobku-27003)



save.am - nowy serwer do szybkiego zarobku - adrianek81_mybb_import16062 - 13-03-2010 09:51

Witam

Zapraszam do rejestrowania się na nowym serwerze umozliwiającym zarabienie poprzez uploadowanie plików

Stawki prezentują się bardzo dobrze:

15 $ za 1000 pobrań (z US, Rosji, Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Francji, Belgii, Holandii, Kanady, Norwegii)

8 $ za 1000 pobrań (z UK, Turcji, Danii, Szwecji, Włoch, Portugalii, Grecji, Węgier, Australii, Słowacji, Czech, Polski)

3 $ za 1000 pobrań (z pozostałych państw)

Dodatkowo dostajemy 20% tego, co zarobią osoby przez nas polecone (referrals)


Pliki muszą być większe niż 5 MB aby byłyby brane pod uwagę jeżeli chodzi o zarabianie.

Po osiągnięciu progu 10$ można dokonać wypłaty na PayPal lub WebMoney
Dokonują płatności w ciągu 2 dni

Zapraszam aktywnych uploaderów !!!


Rejestracja

Po zarejestrowaniu się proszę o PW , wyślę listę kilkunastu naprawdę dobrych for .


- perszing19pl - 15-03-2010 21:38

Następny,sprawdziłem juz jakiś czas temu,te stawki to czyta sciema testowałem wychodzi srednio 2,75$/1000pobran-a fora mam dobre ...Szkoda czasu z tym serwerem zwłaszcza ze nie pewny jeszcze


save.am - nowy serwer do szybkiego zarobku - Admin - 11-02-2012 10:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.