Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]czy da sie usunac konto z lockerz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]czy da sie usunac konto z lockerz? (/Temat-Rozwiazane-czy-da-sie-usunac-konto-z-lockerz-27)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]czy da sie usunac konto z lockerz? - doggy7 - 09-11-2009 18:22

jak w temacie?


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - LessiPL - 09-11-2009 19:00

wiesz co ja raz sobie kombinowałem w ustawieniach i nie znalazłem niczego w tym stylu... ;[


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - Admin - 09-11-2009 19:07

z tego co mi wiadomo w panelu lockerz nie ma takiej opcji,
sądze że jedynym sposobem mail do supportu lockerz z prośbą o kasacje konta.

Możesz nam zdradzić dlaczego chciałbys wykasować konto ?:idea::s


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - jakubixioraczek - 10-11-2009 15:05

Być może on założył konto na e-mail który mu zhackowali albo rezygnuje.(tylko przypuszczam)ShyShy


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - doggy7 - 10-11-2009 21:47

Zrobiłem 50 fake kont Big Grin Po przeczytaniu jednego tematu z tego forum doszlem do wniosku ze albo się przyznam albo pokasuje te konta. Ostatecznie przyznałem się, zobaczymy co z tego będzie Big Grin. Wie ktos ile trwa to oczyszczanie konta z nieuczciwych punktów?
Pozdrawiam Smile


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - Admin - 11-11-2009 02:32

(10-11-2009 21:47)doggy7 napisał(a):  Zrobiłem 50 fake kont Big Grin Po przeczytaniu jednego tematu z tego forum doszlem do wniosku ze albo się przyznam albo pokasuje te konta. Ostatecznie przyznałem się, zobaczymy co z tego będzie Big Grin. Wie ktos ile trwa to oczyszczanie konta z nieuczciwych punktów?
Pozdrawiam Smile

cieżko powiedzec bo mało kto ma na tyle odwagi by się przyznać z mojej strony wielkie gratlujacje dla Twojej osoby Smile Jeśli bedziesz miał jakies niezrozumiałe informacje od lockerz to na pewno Ci pomoge Smile


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - xellos666 - 11-11-2009 08:56

Ja stworzyłem 5 kont fake ale chyba się nie przyznam Tongue Jestem ciekawy czy wykryją i się przyczepią do mnie. Jak tak to trudno, zaczne wszystko od nowa...


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - LessiPL - 11-11-2009 16:49

oj nie ładnie xellos
oj ładnie doggy7
;]]]



@Admin
proszę o nie pisanie postów nie wnoszących nic do tematu.



RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - jakubixioraczek - 15-11-2009 21:04

ja zrobiłem dwa swoje konta ale myślę że nie zwrócą na to uwagi jednak moje 2 to nie fake


RE: czy da sie usunac konto z lockerz? - Magnus - 15-11-2009 21:08

ja mam 4 i jakos zyje heh ale ja mam zmienne IP