Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1PLN za 10 pobrań!! Natychmiastowa wypłata!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1PLN za 10 pobrań!! Natychmiastowa wypłata!! (/Temat-1PLN-za-10-pobran-Natychmiastowa-wyplata-26980)



1PLN za 10 pobrań!! Natychmiastowa wypłata!! - sylwu - 28-02-2010 12:53

Jak to działa?

Podstawą jest abyś posiadał internet ze zmiennym adresem IP (neostrada, netia itp)!
Jeżeli chcesz zarobić kilka PLN w krótkim czasie, piszesz do mnie mejla pod adres sylwu1(małpa)o2.pl W mejlu możesz podać swój nr GG, wtedy komunikacja stanie się łatwiejsza.

Następnie ja wysyłam ci zestaw składający się z 10 linków do plików, które będziesz pobierał. Waga plików to ok 2-3MB.
Następnie zaczynasz pobierać od 1 do 10 linku. Gdy pobierzesz wszystkie pliki, odczytujesz słowa klucze zawarte w tych plikach. Następnie wysyłasz do mnie słowa klucze oraz dane konta bankowego na które ma zostać przelana wypłata.
Ja po weryfikacji kluczy wpłacam kwotę na podane konto. (jeżeli posiadasz konto w mBanku, wypłatę dostaniesz natychmias po weryfikacji).

Ile zarobisz?

Za jeden zestaw pobranych plików (10szt.) otrzymasz 1PLN.
Dziennie możesz otrzymać 5 zestawów, czyli dziennie możesz zarobić 5PLN!!!
W późniejszym czasie będzie możliwość otrzymania więcej zestawów!!

Jak pobierać pliki?

Aby pobrać plik, należy wkleić podany link do przeglądarki, nastepnie wypełnić krótką ankietę (dane mogą być zmyślone), po zatwierdzeniu ankiety rozpocznie isę pobieranie pliku.
Po każdym pobranym pliku należy zmnienić adres IP!!! (w przypadku Neostrady lub Neti należy rozlączyć i ponownie połaczyć się z intenetem).
Dokładna instrukcja pobierania dostępna jest TUTAJ .

O mnie

Nie jestem oszustem! Jeżeli poprawnie wykonasz zadanie na 100% otrzymasz swoją zapłatę.
Wszelkie pytania możesz kierować na adres email [b]


Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą napisz mejla, jeżeli nie poprostu opuść temat.


RE: 1PLN za 10 pobrań!! Natychmiastowa wypłata!! - darexons - 13-09-2011 13:53

[email protected]


RE: 1PLN za 10 pobrań!! Natychmiastowa wypłata!! - twisted123 - 13-09-2011 16:16

[email protected]

Zarzuć zobaczę co to masz.


1PLN za 10 pobrań!! Natychmiastowa wypłata!! - Admin - 11-02-2012 11:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.