Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PrzeczytamWszystkich.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PrzeczytamWszystkich.pl (/Temat-PrzeczytamWszystkich-pl-26958)



PrzeczytamWszystkich.pl - skureczka_mybb_import16033 - 20-02-2010 00:45

Chciałbym przedstawić Wam 100% sprawdzony program lojalnościowy: Przeczytam Wszystkich. Aby cokolwiek wygrać należy zarejestrować się na stronie i zbierać punkty. Jak? Wszystko polega na czytaniu artykuły. Za przeglądanie artykułów otrzymujemy punkty. Idzie bardzo szybko Klikasz w stronę, wybierasz artykuł, jak się wyświetli nie musisz czytać, ponieważ już został naliczony punkt za samo otworzenie strony.

Punkty można otrzymać również w "konkursach" gdzie musimy odpowiedzieć na jakies pytanie (model a,b,c,d) 2 punkty za prawidłową odpowiedź !
Osobiście wykupiłem doładowanie do telefonu (dla testu czy portal jest wypłacalny) nie było najmniejszych problemów Smile

Moje zaproszenie : http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=a74fbcde8d454b2ab305552f550ddb14


- Pakula - 20-02-2010 10:55

marne nagrody :mrgreen:


- skureczka_mybb_import16033 - 20-02-2010 11:29

ps3 , psp , telewizor to sa marne nagrody?


- Pakula - 20-02-2010 12:05

mało nagród i tyle :haha:


- Boro! - 20-02-2010 13:57

to uzbieraj na ten telewizor jeszcze. Pewnie parę lat zajmie :->


- Motorowcy - 04-05-2010 20:46

Bawilem sie w to przez jakis czas ale bardzo powoli zbiera sie punkty ja osobiscie nie polecam zbytnio tego serwisu :roll:


PrzeczytamWszystkich.pl - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.