Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłka nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysyłka nagród (/Temat-Wysylka-nagrod-2691)

Strony: 1 2


Wysyłka nagród - DonHoracy - 04-03-2010 03:27

Nurtuje mnie pewna myśl. W jednym filmiku usłyszałem, że paczka szła do gościa 5dni a z tego co się orientuje to paczki dochodzą dopiero po miesiącu do innych. Jest to spowodowane tym że lockerz tak późno wysyła paczki czy tylko on miał takie szczęście, że paczka doszła w kilka dni? Jeżeli ktoś może to proszę, aby się podzielił kiedy coś zamówił, kiedy wysłali i kiedy doszło Smile


RE: Wysyłka nagród - 7wgxfyx - 04-03-2010 06:31

to zależy jaka paczka , paczki wysłane kurierem idą w 5 dni np: elektronika paczki z grami koszulkami idą zwykłą pocztą amerykańską i tutaj zaczyna się robić ciekawie

bo nie wiadomo z kim podpisali umowę , równie dobrze paczke ci może zawizować listonosz z poczty polskiej a może jakaś tania firma kurierska a czasami mogą paczke położyć na skrzynce na listy raz tak miałem co prawda nie z lokerz ale też z usa ,kutas położył paczke na skrzynce i bogu dzięki że mieszkam w małej kamienicy a nie w bloku bo bym jej nigdy na oczy nie zobaczył


RE: Wysyłka nagród - joke16 - 04-03-2010 14:44

Paczka czy idzie pocztą czy upsem leci z 5-7 dni, tylko oni się z tym guzdrają z wysyłką 2-3 tyg.


RE: Wysyłka nagród - Helga - 04-03-2010 15:00

W sumie to mam pytanie do osób które wygrały gry [wiem że takie są]. Czy paczka niesiona przez listonosza jest polecona [musieliście podpisywać?] czy może ekonomiczna [listonosz zostawia i się dalej nie martwi]?


RE: Wysyłka nagród - Devillek - 04-03-2010 22:02

5 dni? ale on nie był z polski . bo narpiew muszą na samolot potem rozwieźć to z lotniska . i znowu porozwozić a potem musi to całe UPS przywieźć.


RE: Wysyłka nagród - DonHoracy - 04-03-2010 22:11

Ok popytałem tu i tam no i wyczytałem:
Przesyłki UPS idą max 1 tydzień (przeważnie jest to 5dni od daty wysyłki). Lockerz wysyła paczki w przeciągu 14-21dni (czy tylko roboczych tego nie wiem).
Co do gier, kart paypal, amazon itp. wysyłają w ciągu 7dni pocztą. Paczka idzie ok. 21dni. Prawdopodobnie płynie promem (tańszy koszt) i dlatego taki czas dostawy.

Paczki UPS lecą do nas na lotnisko, z niego jadą do urzędu celnego i dopiero trafiają w ręce kuriera.


RE: Wysyłka nagród - joke16 - 04-03-2010 22:11

Przecież ja widzę na paczce kiedy była wysłana i kiedy do mnie doszła.


RE: Wysyłka nagród - Tech - 04-03-2010 23:43

Cytat:Co do gier, kart paypal, amazon itp. wysyłają w ciągu 7dni pocztą.
Lolz, oni to na meila wysyłają w ciągu 7 dni. Myślałeś, że tapety na pulpit też ci promem wyślą w paczce xd?


RE: Wysyłka nagród - DonHoracy - 05-03-2010 00:22

Człowieku przeczytaj pierwsze słowo. "GIER" a karty amazon czy bony paypal to wiadomo, że na maila przysyłają. Jak nie masz nic ciekawszego do wniesienia w dyskusje to lepiej nic nie pisz.


RE: Wysyłka nagród - Kalis - 07-03-2010 14:17

może mieszkał w Ameryce i dlatego tak szybko Doszło