Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Nowa oferta - zobacz koniecznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Nowa oferta - zobacz koniecznie (/Temat-Nieaktualne-Nowa-oferta-zobacz-koniecznie-26907)

Strony: 1 2 3 4 5


- fusek1 - 11-02-2010 16:34

propo tego custom giftu - jesli to nie jest tajemnica to jak wyglada kwestia wyplaty - ten dowod co tu umiesciliscie to byl za 2 osoby? czy jak to jest liczone


- Sniechu - 11-02-2010 17:47

Na wypłatę, której dowód umieszczony jest w pierwszym poście złożyła się kasa z dwóch poleconych. Za jednego dostaje się 17 funtów, za dwóch było 34, a dostaliśmy 37 Euro. ;-) ;-)

Od wczoraj mamy zleconą drugą wypłatę, niestety jeszcze nikt z forum nie zrobił oferty (przynajmniej nic o tym nie wiem), ale mam nadzieję, że w przyszłości co najmniej kilku osobom się uda. Jak tylko dostaniemy kasę, to wstawimy kolejny dowodzik do pierwszego postu.


- Boro! - 12-02-2010 09:54

fusek napisał(a):propo tego custom giftu - jesli to nie jest tajemnica to jak wyglada kwestia wyplaty - ten dowod co tu umiesciliscie to byl za 2 osoby? czy jak to jest liczone

Nie jest to tajemnica oczywiście. W zakładce gifts można wpisać ile poleconych ma się wymieniać i wybiera sie czy ma byc na MoneyBookers czy na PayPal kasa ;-)


- Sniechu - 14-02-2010 18:18

Nie róbcie oferty homestead - żeby anulować darmową subskrypcję (zanim pobiorą 5$ po miesiącu) trzeba zadzwonić do nich do USA. :roll:
Ja sobie jakoś poradzę, ale Wy lepiej tego nie róbcie. :-)


- Motorowcy - 17-02-2010 23:32

Mam pytanie czy aby freebiejeebs zakceptowali moja oferte w Intuit musze wypelnic dane na stronie intuit w przedziale Please Enter Your Billing Info: ?? to znaczy czy mam wpisac na swoje dane i nr karty kredytowej ??

jak wpisuje nr karty to wyskakkuje mi taki blad:
We were unable to process the authorization of your credit card. Please check the card number and try again, or use a different credit card.

I jeszcze jedno mecze sie nad tym ponad 2 tyg i nie moge tego zrobic nie wiem co mam jeszcze zdzialac zeby zakceptowali mi ta oferte wiadomo przydalo by sie pare zl na paypalu mysle ze na tym forum z wasza pomoca uda mi sie to zrobic POMOCY !!!


- Sniechu - 18-02-2010 13:51

Oni nie akceptują kart wirtualnych, tylko zwykłe kredytówki, albo jak w moim przypadku debetówki (np. z mBanku). Wiem, bo też miałem tam problem, żeby się zapisać ze swoją kartą wirtualną, którą na PayPalu bez problemu zweryfikowałem konto.

Wracając do oferty Homestead/Intuit - udało mi się anulować konto, nie musiałem do nich dzwonić, wystarczyło napisać ticketa. ;-)


- mala1969 - 18-02-2010 20:29

Opłacało się :tak: 15 dolarów wpłynęło na konto (dzięki Boro! i Sniechu :mrgreen: )
Właściwie to wpłyneło troche mniej, bo pare dolców przegrałam w Zume :mrgreen: Big Grin


- Sniechu - 19-02-2010 11:24

mala1969 napisał(a):Właściwie to wpłyneło troche mniej, bo pare dolców przegrałam w Zume :mrgreen: Big Grin

To zależy od szczęścia, ja grałem w Hearts i czasami można wygrać z wynikiem 1600 punktów (dość niski wynik), a raz miałem ponad 2100 (prawie niemożliwy do osiągnięcia) i jeden gość mnie pokonał o dwa punkty. Jak ktoś ma szczęście to może te wpłacone 10$ pomnożyć kilkukrotnie.


- Motorowcy - 24-03-2010 11:28

Dostal ktos jakas nagrode z freebiejeebies ?? czy wszyscy wybrali kase


- Boro! - 26-03-2010 18:13

Ja tylko kasę brałem ale nagrodę też dostaniesz. Pełno dowodów w sieci jest ;-)