Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Nowa oferta - zobacz koniecznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Nowa oferta - zobacz koniecznie (/Temat-Nieaktualne-Nowa-oferta-zobacz-koniecznie-26907)

Strony: 1 2 3 4 5


Nowa oferta - zobacz koniecznie - Sniechu - 07-02-2010 20:43

Witam!

Zacznę od przypomnienia Wam pewnej informacji sprzed kilku dni. Boro pisał w którymś temacie (chyba była to nieudana akcja forumowa - bux padł), że szykuje "bombę". Teraz można śmiało powiedzieć, że się udało. Zacznijmy od początku. Więc jakiś czas temu ww. Boro znalazł pewną stronę. Najlepiej opiszę Wam ją przytaczając pewien inny przykład - Lokerz. Na pewno kiedyś o niej słyszeliście, może braliście w tym udział, może nawet coś dostaliście. Tyle że o tamtej stronie wiedzą wszyscy i bardzo ciężko jest cokolwiek zarobić. Wracając jednak do naszej "bomby", Boro postanowić wtajemniczyć mnie w sprawę, ponieważ ciężko mu było zdziałać coś w pojedynkę (we dwóch też było ciężko). Chodziło o moją rejestrację na stronie gifts.freebiejeebies.co.uk. Wtedy strona ta była przez nas nie sprawdzona, ale można było wyczytać na niej istotną informację, że za każdego poleconego, który wykona jedną z kilku ofert otrzymujemy aż 17 funtów! Na początku wydawało się nam to niemożliwe, ale co nam szkodziło spróbować. Pozwólcie, że pominę ten tydzień w trakcie którego staraliśmy się obydwaj złapać refków na dwa równoległe konta. Skutku niestety nie było. I wtedy naszła nas myśl o wspólnej działalności. Po złączeniu sił postanowiliśmy umieścić ogłoszenie na pewnym dużym forum o zarabianiu. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Zapisało się kilkunastu poleconych, do chwili obecnej oferty wykonało dwóch.

Dłużej nie będę Was zanudzał, opiszę tylko w kilku zdaniach tą firmę-bombę.
Wystarczy się zarejestrować jako czyjś polecony (to znacie - podobnie jest przecież w buxach), wykonać jedną z kilku ofert (są również darmowe), a kiedy strona Was zaakceptuje, my otrzymamy 17 funtów.

Do czego zmierzam?
Wspólnie z Boro chcielibyśmy Wam zaoferować 15$ za rejestrację z naszego reflinku na ww. stronie oraz za wykonanie jednej oferty. Oferujemy także pełną pomoc. Jeśli macie jakiekolwiek inne pytania, piszcie do nas - odpowiemy.

Kiedy płacimy?

Po zaakceptowaniu Waszej oferty przez freejeebies płacimy 10$ (od razu), po wypłacie z freejeebies dodatkowe 5$.

Dlaczego dajemy tą ofertę?
Firmę sprawdziliśmy, dzisiaj otrzymaliśmy naszą pierwszą wypłatę - 37 Euro (34 funty), wiemy, że firma płaci - czekaliśmy niespełna 2 dni. Niewiele osób wie o stronie, dlatego trzeba działać szybko, żeby wyciągnąć jak najwięcej (stara dobra zasada klikacza ;-))

Myślę, że oferta jest atrakcyjna, co do naszej uczciwości - nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że nie jesteśmy oszustami, znacie nas już długo, do tej pory nie było żadnych oszustw z naszej strony (i nigdy nie będzie). Także czekamy, jeśli ktoś jest zainteresowany, serdecznie zapraszam. Jakieś pytania? Piszcie tutaj, albo na pw.
Kto się zapisze - niech napisze tutaj - doradzimy jakie oferty zrobić najlepiej.

Oto reflink:
http://gifts.freebiejeebies.co.uk/183973

Żeby udowodnić Wam prawdziwość moich słów - oto dowód wypłaty:
[Obrazek: proof.bmp.png]

Zapraszam jeszcze raz i pozdrawiam!


- Boro! - 07-02-2010 20:58

Polecam :-|


[Nieaktualne]Nowa oferta - zobacz koniecznie - Pakula - 07-02-2010 21:09

Sniechu czemu nie napisałeś o tym, że trzeba mieć karte kredytową lub zweryfikowane konto na PayPal :-P
Bez tego się nie da Big Grin


- Boro! - 07-02-2010 21:10

Chcieliśmy was oszukać na grubą kasę :mrgreen: :mrgreen:

A tak naprawdę to zapewne przez nieuwagę.


- Sniechu - 07-02-2010 21:13

Właśnie mi Boro napisał na gg, że zapomniałem o tym wspomnieć. :-|
Karta kredytowa jest potrzebna, żeby potwierdzić konto przy darmowej ofercie (nie pobierają żadnych prowizji, ale do 30 dni trzeba tam anulować konto, bo wtedy pobiorą 5$), natomiast zweryfikowane PP i minimum 10$ jest potrzebne do wykonania drugiej oferty (inwestycja w worldwinner - obydwaj z boro na tym zarobiliśmy, chociaż ja w trochę inny sposób, ale zawsze ;-) - firma oczywiście też płaci).

I to chyba już wszystko, jest jeszcze ograniczenie regionalne, ale jako że piszemy na polskim forum to chyba wszyscy będą mogli wykonać jedną z tych dwóch ww. ofert.

Pozdrawiam!

P.S. dodam, że swoje konto na homestead potwierdziłem za pomocą zwykłej debetowej karty w mbanku (izzykonto), więc nie trzeba do tego nawet kredytówki. ;-)


- mala1969 - 07-02-2010 21:52

Zapisałam sie i czekam na instrukcje co dalej mam zrobic :?:


- koli - 07-02-2010 23:27

też się zapisałem i też posiadam konto izzy. czekam na szczegóły.


- BonusRPK - 07-02-2010 23:30

Ja tez kozystam z tej strony i polecam innym to nie jest sciema dostalem od nich iPoda 8GB


- JereManU - 08-02-2010 00:11

Sniechu napisał(a):I wtedy naszła nas myśl o wspólnej działalności. Po złączeniu sił postanowiliśmy umieścić ogłoszenie na pewnym dużym forum o zarabianiu.

Można wiedzieć na jakim? Najlepiej na PW Smile


- Sniechu - 08-02-2010 06:15

mala1969 napisał(a):Zapisałam sie i czekam na instrukcje co dalej mam zrobic :?:

Ponieważ mamy już sporo chętnych, dzisiaj po południu spróbuję coś napisać o ofertach, jakiś tutorial. Może Boro! coś wcześniej wstawi (ma ferie).

JereManU, pw poszło. ;-)