Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Handel sprzętem AGD i RTV na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Handel sprzętem AGD i RTV na allegro (/Temat-Handel-sprzetem-AGD-i-RTV-na-allegro-26835)



Handel sprzętem AGD i RTV na allegro - BizNET - 15-12-2009 20:49

Witam ;-)


Jeśli ma ktoś doświadczenie w tej kwestii, zapraszamy do dyskusji,

Chciałbym przedstawić ehandel sprzętem RTV / AGD który jest importowany z zagranicy, zaś sprzedawany na palety.

Wygląda to tak że kupujemy całą paletę sprzętu, który może być używany, nowy, pogwarancyjny lub powystawowy. Następnie sprzedajemy produkty na allegro.

Kilka przykładów firm sprzedających:
Kod:
http://www.allegro.pl/listing/search.php?category=16700&from_showcat=1&string=palety

Cena jednej palety kształtuje się w granicach 1100 - 1300zł + transport

Co o tym myślicie? Warte inwestycji ? :->


- marin - 15-12-2009 20:52

Inwestycji warte, jeżeli wiesz mniej więcej jaka jest wartość tego sprzętu i czy działa. Inaczej szkoda się bawić w naprawianie, bo się nie opłaci.


- ufosi1 - 27-12-2009 10:45

Jeśli chcesz się w to pchać, to kupuj palety na miejscu i dogadaj się z gościem żebyś mógł sobie wybrać paletę jaką Ty chcesz. Ja miałem kupować taką paletę, bo miałem nie daleko, ale niestety nie miałem kasy. Ale mój znajomy kupił, tylko dla siebie, nie na sprzedaż i wyszedł na +. Zapłaciłby przynajmniej ze 2x więcej jakby chciał kupić sobie wszystko osobno, a trafiło mu się zaledwie kilka przedmiotów uszkodzonych.


Handel sprzętem AGD i RTV na allegro - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.