Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! (/Temat-Potwierdzenia-wygranych-z-lutowego-restock-u-2681)

Strony: 1 2 3 4


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - DonHoracy - 09-03-2010 16:08

Jak już to od 14 do 21 dni napisali że wyślą Wink

Smoczysko: Jednym wyzerowali kompletnie konto, innym odjęli połowę punktów. Z takimi co zbanowali ip jeszcze się nie spotkałem.


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Smoczysko - 09-03-2010 16:11

No bo mi właśnie napisali 'we are deducting all ptz from your account' i właśnie w tym sęk że nic mi nie zrobili z punktami ;P I nie wiem czy tak zostanie czy mi jeszcze wyzerują, nie wiem czy oglądać filmiki czy nie. Tongue Wysłałem do nich maila z pytaniem czy mi wyzerują i czy mogę brać udział w następnym restocku (czy mi znowu nie anulują nagrody), ale nie odpisali :/


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Yanke$ - 09-03-2010 16:15

Oni tak mają. Tymbardziej, jak napiszesz w "All others inquiries" <-- tam odpisują najdłużej.


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Smoczysko - 09-03-2010 16:21

No ale w końcu oglądać te filmiki, czy czekać aż mi wyzerują?