Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić 75000$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak zarobić 75000$ (/Temat-Jak-zarobic-75000-26767)



Jak zarobić 75000$ - czupakabra - 04-11-2009 14:48

Pewnego dnia do Bank of Canada przyszła starsza pani z wielką torbą pieniędzy. Upierała się, że chce mówić z prezesem dlatego, że chce otworzyć rachunek, a ma na to rzeczywiście dużo pieniędzy. Po długiej debacie, pracownik zaprowadził ją do biura prezesa. Prezes banku zapytał: ile pieniędzy chce pani wpłacić? Powiedziała, że 165 000 dolarów.

„No!,“ :fool: odparł prezes i zapytał się, jak mogła zaoszczędzić tyle pieniędzy. Starsza pani odpowiedziała, że z zakładów. Prezes, bardzo zdziwiony, zapytał: „ Z jakich zakładów ?“ Starsza pani: „Na przykład – załóżmy się o 25 000 dolarów, że ma pan kanciaste jądra”. :fajeczka:

Prezes zaczął się śmiać: „Takiego zakładu nie da się przecież wygrać!!! :clap:
“
Starsza pani odpowiedziała: “Chce się pan założyć?” “Oczywiście”, odpowiedział prezes, “Mogę panią zapewnić, że moje jądra naprawdę nie są kanciaste”. :lol:

Starsza pani odpowiedziała: „Dobrze, zawarliśmy zakład. Jeśli się pan zgodzi, przyjdę jutro o 10.00 rano z moim prawnikiem jako świadkiem”. “Nie ma problemu” odparł prezes. :-D

Tego wieczoru prezes był z powodu zakładu bardzo nerwowy i strawił sporo czasu przed lustrem na oglądaniu swych jąder. Obracał je tam i z powrotem, we wszystkich kierunkach, aby się upewnić, że nie są kanciaste i że zakład ma wygrany. :?:

Na drugi dzień dokładnie o 10.00 starsza pani przyszła z prawnikiem do biura prezesa. :gwizdze:

Prezes spuścił spodnie aby ona i jej prawnik zobaczyli naprawdę wszystko. Starsza pani podeszła bliżej i poprosiła, czy może dotknąć. :->

„Oczywiście, proszę!“, odparł prezes, “Musi pani być pewna na 100 %.” ;-)

Starsza pani z uśmiechem to zrobiła … :oops:

Prezes popatrzył się na jej prawnika i widzi, jak ten bije głową o ścianę. :evil: „Dlaczego on to robi ?“ zapytał się starszej pani. :szok:

„Prawdopodobnie dlatego, że założyłam się z nim o 100 tysięcy dolarów, że dzisiaj około dziesiątej będę trzymać w dłoni jądra prezesa Bank of Canada” 8-) :-P


- Pakula - 04-11-2009 22:03

Ahahhah zarąbiste :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tego jeszcze nie widziałem :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


- JereManU - 05-11-2009 01:44

Lawl