Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Update PR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Update PR (/Temat-Update-PR-26762)



Update PR - JereManU - 30-10-2009 14:54

PR to tylko zielony paseczek, ale czasem cieszy, bo ludzie ubią ten paseczek, myśląc, że ma on duże znaczenie w SEO Smile co oczywiście jest nieprawdą. W każdym razie dzisiaj w nocy odbył się (nadal się odbywa?) updejt pejdżranku, jak to u Was wygląda?
Nie powiem, ale ja się nawet cieszę : p


- Boro! - 30-10-2009 15:09

O jedno oczko w górę :mrgreen:


- koli - 31-10-2009 17:19

jeszcze chyba trwa , u mnie stoi Sad . a co do PR to prawda że nie ma nic do SEO ale kto by nie chciał mieć powyżej 5 xD


- JereManU - 02-11-2009 00:22

koli napisał(a):a co do PR to prawda że nie ma nic do SEO ale kto by nie chciał mieć powyżej 5

na sprzedazy mozna wtedy troche zarobic, ale nawet pr8 mozna sobie sztucznie w ciag 3 miesiecy nabic : p


- koli - 02-11-2009 14:56

JereManU napisał(a):
koli napisał(a):a co do PR to prawda że nie ma nic do SEO ale kto by nie chciał mieć powyżej 5

na sprzedazy mozna wtedy troche zarobic, ale nawet pr8 mozna sobie sztucznie w ciag 3 miesiecy nabic : p

wydaje mi się że to nie możliwe :/ możesz bardziej to rozwinąć ?


- JereManU - 03-11-2009 21:31

chyba wiem co mówię, ale nie będę na forum pisał o oszustwach. ludzi którzy nabijają tym innych w butelkę na allegro i tak jest już zbyt wielu


- koli - 03-11-2009 22:30

ok, masz rację. na allegro widać sporo aukcji pr 3 itd a sprawdzając widać ze jest 0 Smile