Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Palmbux Zapis za zapis! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [PŁACI] Palmbux Zapis za zapis! (/Temat-PLACI-Palmbux-Zapis-za-zapis-26739)



[PŁACI] Palmbux Zapis za zapis! - Misiu69 - 11-10-2009 13:36

Hejka chciałbym zaprezentować bux któy juz od jakiegoś czasu występuje na rynku GPT - palmbux. Wypłacił: $ 395166.69 USD Instant, nigdy nie było problemów (nie licząc tych z serwerem, ale juz dawno zostały naprawione).
Warunki:
# Per click - 0.008$
# Per referral click - 0.005$
# Ads per day - 4 - 7
# Payment - 2$ Alertpay, Paypal
# Time payment - INSTANT
Moja wypłata:
[Obrazek: 2wf4c5z.jpg]
W najbliższych dniach zlecam drugą ($4). Jakis czas juz eksperymentowałem i powiem szczerze, że tak aktywnych pożyczanych refów nie ma nigdzie indziej. W dodatku z premium za $ 15 za miesiac mamy $0.01 za klik i $0.01 za klik poleconego, także mysle, że naprawdę warto.

[Obrazek: 315g56c.gif]
http://www.palmbux.com/register.php/Misiu69.html

Zamierzam przeprowadzic małą inwestycje, wiec jestem zainteresowany wszelkimi propozycjami: zapis za zapis. Jak w ostatnim miesiacu powstały jakies ciekawe firmy to chętnie się przyłącze w zamian za rejestrację do palmbuxa.
Pozdrawiam,
Misiu69.


- miaumiau - 12-10-2009 16:28

Ten dział nie służy do wystawiania takich ofert!


[PŁACI] Palmbux Zapis za zapis! - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.