Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Prawo (/Temat-Prawo-26731)



Prawo - Pakula - 06-10-2009 21:08

Tworze strone internetową i chcę zrobic specjalny dział z szablonami czyli umieszczam swoje szablony na stronie i jeśli ktoś chce pobrac dany szablon to musi wyslac sms-a.
Czyli w skrócie szablony za sms czy to w pełni legalne ?


- pavixion - 06-10-2009 21:14

Po mojemu tak ,ponieważ sprzedajesz swój towar którego jesteś autorem.
I masz z nim zrobi prawo co chcesz.
Czyli:
Opublikować za free lub też sprzedać za pieniążki,a jako formę płatności dajesz możliwość płacenia przez SMS tak więc moim zdaniem to jest w 100% legalne. :-)


- Pakula - 06-10-2009 21:52

No właśnie nie wiem na tej stronie http://d4u.pl/info-kontakt.html są umieszczone szablony i jest to firma. Także nie jestem do końca pewny czy czasami firmy bym nie musiał złożyc.
Nie znam się wiec pytam Wink


- JereManU - 06-10-2009 22:22

Będzie legalne, jeśli będziesz odprowadzał podatki, ew. w razie potrzeby założysz dg.


- BizNET - 07-10-2009 17:09

Jeśli masz do szablonów prawo odsprzedaży to jest to zgodne z prawem.

Jeśli chodzi o podatek, każdy musi go płacić tak samo osoba prywatna jak i firma. A różni się to sposobem rozliczania tego podatku.


- Pakula - 07-10-2009 21:19

A skąd prawo odsprzedaży wziąśc ? Jeśli są to moje prace ...
Nie czaje troche tego ;-)


- BizNET - 07-10-2009 21:22

Skoro jesteś właścicielem automatycznie masz prawo do sprzedaży


PS. Zmień nazwę tematu.


- Pakula - 07-10-2009 22:24

jak ? :evil: