Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bany nadchodzą ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Bany nadchodzą ?! (/Temat-Bany-nadchodza-267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Bany nadchodzą ?! - Admin - 06-12-2009 23:50

It's easy for Lockerz to detect fraud by the date a user signed up and how many points they have. If a person signed up today and by tonight had 100 points they would be banned unless they had 50 people accept invites to Lockerz. Also on youtube all those people that made Lockerz hack videos have been banned. Lockerz waits to they get ready to redeem and take all their points and ban them and everyone that signed up under them trying to take advantage of Lockerz by signing up under hacked links. According to Lockerz data over 20,000 people was banned for hacking Lockerz points.

To jest łatwe dla lockerz by wykryć nadużycia w danych zalogowanego użytkownika i sprawdzenie ile ma punktów. Jeżeli dana osoba zarejstrowała się dzisiaj i dzisiaj miała 100 punktów, to zostaną zbanowane, chyba że miała przyjętych 50 osób do Lockerz. Również na youtube wszystkich osób, które miały film o hacku Lockerz zostały/ną zbanowane......

tłumacz to dziś ogarnie i dokończy ja ide już spać Smile
ps okolo 20 tysiecy ludzi zostało juz zbanowanych cdn xD

korekta 2 posty niżej by Kleszczman Wink


RE: Bany nadchodzą ?! - KiMaHri - 07-12-2009 09:17

ostro sztrzeszcie sie NIEWIERNI JUDASZE!!^^


RE: Bany nadchodzą ?! - Kleszczman - 07-12-2009 09:50

(06-12-2009 23:50)Admin napisał(a):  It's easy for Lockerz to detect fraud by the date a user signed up and how many points they have. If a person signed up today and by tonight had 100 points they would be banned unless they had 50 people accept invites to Lockerz. Also on youtube all those people that made Lockerz hack videos have been banned. Lockerz waits to they get ready to redeem and take all their points and ban them and everyone that signed up under them trying to take advantage of Lockerz by signing up under hacked links. According to Lockerz data over 20,000 people was banned for hacking Lockerz points.

Tłumaczenie:
Lockerz z łatwością potrafią wykryć oszustwo na podstawie daty rejestracji użytkownika i ile punktów w danym momencie posiada. Jeśli osoba zarejestrowana dziś i tego samego dnia do wieczora zgromadzi 100 PTZ zostanie automatycznie zbanowana chyba że zaprosiła 50 osób do Lockerz. Osoby które na youtube`ie tworzyły filmiki o hackingu Lockerz także zostały zbanowane. Lokerz wyczekuje momentu gdy użytkownik chce odebrać nagrodę, wtedy zabiera mu wszystkie punkty i banuje ich oraz wszystkich im podobnych którzy rejestrowali się z zhackowanych linków. Według danych Lockerz ponad 20,000 ludzi zostało zbanowanych za hackowanie Lockerz PTZ.

P.S. Ja na szczęście nie mam się czego martwić Smile


RE: Bany nadchodzą ?! - Alcor - 07-12-2009 10:15

Ja jade ciągle na legalu, więc looz. Big Grin


RE: Bany nadchodzą ?! - Razer - 07-12-2009 11:54

Ja też raczej legal..

PS. JUPI!!! 20 tyś. mniej Z-LIST'erów Big Grin


RE: Bany nadchodzą ?! - Enduro - 07-12-2009 12:38

ha moze mnie nei zlapia! Big Grin zobaczymy


RE: Bany nadchodzą ?! - Marello - 07-12-2009 13:44

Ja też legal Smile Strona będzie trochę mniej mulić Smile Tongue


RE: Bany nadchodzą ?! - d4ri0s3k - 07-12-2009 15:19

Nie przejmuje sie ^^ Jade legalnie, wiec wyjebka ;p


RE: Bany nadchodzą ?! - kudi - 07-12-2009 18:39

Mam nadzieje że mi 3 fejek nie wykryją a drugie 3 na członków rodziny mam to spoko ale o te 3 sie martwie ;] może nie dadzą bana wkońcu to tylko 3 Big Grin


RE: Bany nadchodzą ?! - KiMaHri - 07-12-2009 18:59

ja tam fajków nierobie i niemam ani 1 xD