Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza firma jaka jest? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najlepsza firma jaka jest? (/Temat-Najlepsza-firma-jaka-jest-26569)



Najlepsza firma jaka jest? - rafaltychy100 - 03-08-2009 09:49

Witam dopiero zaczynam moją przygodę z buxami. Chciałem się was zapytać o doradę do jakiego buxa się zapisać. zeby były dobre stawki, małe minimum i najważniejsze żeby wypłacał. Za każdą doradę dziękuję.


- Boro! - 03-08-2009 09:51

To zależy. Jak nie będziesz miał skąd brać poleconych to lepiej zapisz się do jakiegoś refbacku :gwizdze:
W refbackach jest masa buxów które są szybko sprawdzane i zostają tylko te które płacą i mają jakaś tam przyszłość. :tak:


- krolu116 - 15-08-2009 16:39

Boro! napisał(a):To zależy. Jak nie będziesz miał skąd brać poleconych to lepiej zapisz się do jakiegoś refbacku :gwizdze:
W refbackach jest masa buxów które są szybko sprawdzane i zostają tylko te które płacą i mają jakaś tam przyszłość. :tak:

To brzmi jak reklama stopki :-P


- Boro! - 16-08-2009 11:38

krolu116 napisał(a):To brzmi jak reklama stopki :-P

Ale to już nie :->


- krolu116 - 19-08-2009 00:57

Boro! napisał(a):Ale to już nie :->

Trzeba detronizować konkurencję :rotfl:


A tak na serio jeżeli chcesz zarobić to wyjdź z domu i poszukaj jakiejś normalnej pracy bo w buxy to lepiej nie wchodzić, bo żeby zarobić trzeba ładować w buxy kasę a co kilka dni jakiś wielki uczciwy bux zwija się z zainwestowaną w niego kasą, a PTR-y bez kilkuset poleconych są bardzo niopłacalne...


- Boro! - 19-08-2009 10:48

Albo załóż firmę refbackową :mrgreen:


RE: Najlepsza firma jaka jest? - froxin - 03-02-2011 20:32

bierzcie się


RE: Najlepsza firma jaka jest? - simon002 - 04-02-2011 18:02

Ja sie przesiadłem z buxów na 20dollars2surf. Na pulpicie włączasz baner reklamowy i sie punkty same naliczają. Nie trzeba smętnie siedziec i klikać. Jak byś był zainteresowany to napisz na PW, dam ci reflinka TongueP Wiem... Big Grin ale jestem pazerny Big Grin Nie no oczywiście z myslą pomocy tobie Big Grin Z tym, ze w 20dollars2surf najwiecej korzysta sie na poleconych, bo samemu to wyciągniesz ok 1,3$ na miesiąc Big Grin Tak wiec jak lubisz i potrafisz polecać to może jest to coś dla ciebie! Stronka miedzynarodowa, w pełni wypłacala!

Pozdro


RE: Najlepsza firma jaka jest? - maciejrosa - 05-04-2011 10:24

Najlepszy serwis moim zdaniem to http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=maciejrosa zarejestruj sie .
Opis programu ;

:: Czytanie płatnych maili - 1gr-5gr
:: Płatne kliki - 0.25gr-2gr
:: Płatne kliki konkursowe
:: Płatne promowanie (PTP)
1,70 pln za 1000 kredytek
:: Bonus za zapis 20gr

:: Zarabiaj na poleconych:
- 1 poziom - 25% !

Polecam i pozdrawiam!!