Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AlertPay - poleceni ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: AlertPay - poleceni ? (/Temat-AlertPay-poleceni-26553)



AlertPay - poleceni ? - qorby - 28-07-2009 22:21

Jak jest naliczane w AP za poleconych ?
Czy dostaję jednorazowo 10$ jeśli mój polecony przekręci na swoim koncie 250$ czy dostane więcej jeśli on będzie obracał większymi piniędzmi ?


- JereManU - 29-07-2009 12:26

Wszystko jest napisane przez nic przecie, wystarczy przeczytać.

Tak btw, ode mnie - dostajesz 5$ za poleconego, a ten musi obrócić minimum 250$ i założyć konto pro.


- qorby - 29-07-2009 14:48

JereManU napisał(a):Wszystko jest napisane przez nic przecie, wystarczy przeczytać.

Tak btw, ode mnie - dostajesz 5$ za poleconego, a ten musi obrócić minimum 250$ i założyć konto pro.

jesli obróci 500$, ja dostaje 10$? ?
czy tylko jednorazowo 5$ i niewazne ile bedzie obracał gosc ktory sie podemna zarejestrowa ł ?


- JereManU - 29-07-2009 15:29

Jest to operacja jednorazowa, czyli:

qorby napisał(a):czy tylko jednorazowo 5$ i niewazne ile bedzie obracał gosc ktory sie podemna zarejestrowa ł ?