Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam zaplecza pod pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wykonam zaplecza pod pozycjonowanie (/Temat-Wykonam-zaplecza-pod-pozycjonowanie-26505)



Wykonam zaplecza pod pozycjonowanie - Damien - 19-07-2009 18:47

Wykonam tanie zaplecza pod pozycjonowanie stron. Zajmuje się tym od dawna. Na swoim koncie mam wiele wykonanych tego typu stron internetowych.

Zaplecze takie składa się z :
* strona główna
* 4 podstrony (lub więcej)
* na każdej unikalna treść (1000 znakowa) + grafika
* stawiam na wordpressie, szablonach, pikocms i inne

Tematyka dowolna. Cena za 1 zaplecze to 15 pln. Nie liczony hosting i domena. Stronę mogę też dodać do 50 dobrych katalogów. Cena 8 pln.


- Boro! - 19-07-2009 19:44

A jest możliwość dodania strony która nie jest na wordpress do tych katalogów za 8 PLN? Jeśli tak to jestem zainteresowany jeśli są płatności PP/AP


- Damien - 20-07-2009 10:28

Hmm.. nie korzystam z AP/PP ale gdyby znalazło się jakieś większe zamówienie to czemu nie :-) Podaj mi na PW swoje GG.


- Boro! - 20-07-2009 10:47

Oferta nie jest duża bo chodzi tylko o dodanie czyli 8 PLN więc pewnie nie będzie Ci się chciało robić wymian AP/PP -> Bank :-)

Szkoda..


Wykonam zaplecza pod pozycjonowanie - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.