Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternatywa dla AdSense, na polskie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Alternatywa dla AdSense, na polskie strony (/Temat-Alternatywa-dla-AdSense-na-polskie-strony-26504)

Strony: 1 2


Alternatywa dla AdSense, na polskie strony - JereManU - 19-07-2009 18:42

Wciąż poszukuję ciekawej oferty reklamy kontekstowej, typu Adsense, na rynek Polski. Interesuje mnie ciekawa stawka minimalna za klik, wypłaty na bank polski/MB/PP i rzetelność firmy.
Myślałem o AdKontekts, ale w obecnej chwili nie interesuje mnie zbytnio zabawa w podpisywanie umów etc etc. Słyszałem trochę o AdBid (ale jedyne 7gr minimum za pojedynczy klik) i o AdTaily (głównie dla bloggerów). Jakieś doświadczenia/porady?
Pozdrawiam,


- djdoublev - 19-07-2009 20:59

Jak dla mnie adsense oferuje najlepszą usługę na rynku, nie wiem dlaczego szukasz czegoś innegom, jak z polskich to Adkontekts, nie wiem czy są takie z minimalną opłatą za link. Pozdrawiam.


- JereManU - 19-07-2009 21:03

Google nie wszystko akceptuje i lubi rozdawać bany z kapelusza. Nie zmienia to faktu, że z AS korzystam, ale w umiarkowanym stopniu.


- Kruchy - 19-07-2009 21:04

Może dostał bana. Jak ja dostałem za błędy z młodości i namawianie do klikania Tongue

EDIT: Nie zauważyłem posta Jere


- Sniechu - 03-08-2009 18:02

Kruchy napisał(a):Jak ja dostałem za błędy z młodości i namawianie do klikania Tongue

Skąd ja to znam? :haha:


- koli - 18-09-2009 22:27

heh ja tak samo jak wszyscy i osobiście sam szukam czegoś ale nić konkretnego mi nie wpadło :/


- JereManU - 18-09-2009 22:52

Ja z AS nadal korzystam i żadnego bana nie dostałem, ale nie chcę nadal napychać kabzy monopoliście. Dlatego też szukam ciekawej alternatywy.


Nowy program z reklamą kontekstową - Dari888 - 10-04-2010 20:28

Wkrótce startuje nowy program, który będzie płacił za emisję reklamy kontekstowej. Na razie nie są znane szczegóły, ale mam nadzieję, że będzie to konkurencja dla Adsense na odpowiednim poziomie. Adres strony www


- moody - 11-04-2010 12:49

Wątpie, nie wyobrażam sobie firmy, która mogłaby konkurować z Google w Internecie. Część klientów mogą im odebrać, ale na pewno nie przebiją popularności AdSense.


- marin - 11-04-2010 17:58

Pewnie kolejny tandetny program. Nic Google nie przebije.