Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe wyzwania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Nowe wyzwania (/Temat-Nowe-wyzwania-26503)

Strony: 1 2


Nowe wyzwania - BizNET - 19-07-2009 17:55

Witam zespół zarządzania po długiej przerwie.


Na początek powiem o kilku dodatkach,

-Tak więc każdy user może teraz zgłosić post do moderacji.
Zgłoszenie będzie widoczne na: http://zarabiam.com/report.php
dodatkowo moderatorzy zostaną powiadomieni emailownie.

-Plusy i minusy , czyli system ocen użytkowników. Gdy uczestnik forum dopuścił się wykroczenia w danym poście od teraz wystarczy nacisnąć [-] (minus) znajdujący się nad postem. Dodana zostanie regułka za jaki post user dostał ostrzeżenie.

Gdy dodanie minusa nie jest możliwe, proszę o dokładne opisywanie za co user dostał ostrzeżenie w notatce warna.


Prace i porządki.

Forum rozbite jest na kategorie i podkategorie, a także utworzono nowe które są odpowiedniejsze od innych dla danego tematu, i tu nasze zadanie:

Trzeba przenosić wszystkie tematy do odpowiednich działów jeśli znajdują się nie tam gdzie trzeba, przykład:

Firmy GPT rozbito na 2 działy:
Bux'y i Portale Get-Paid-To-Read

tak więc tematy nie pasujące do kategorii Bux'y znajdujące się w: http://zarabiam.com/buxy-vf1.htm
trzeba prznieść do Get-Paid-To-Read


W razie pytań proszę pisać, będę do dyspozycji.


- JereManU - 19-07-2009 18:01

Nie podoba mi się dysproporcja kategorii moja firma, a get-paid. Niewątpliwie, zdobycie odpowiedniego targetu do "moja firma", będzie trudne, a fora na razie będą razić pustkami.
Natomiast Getpaid był tematem przewodnim forum wcześniej, także nie rozumiem dlaczego został tak "zmiażdżony" na podfora.
Stąd proponuję oswobodzenie trochę getpaidu, aby był zmieszczony w jednej kategorii, jak moja firma, z czasem zobaczymy jaki target głównie uda nam się zdobyć i pójdziemy zdecydowanie którymś krokiem.


- BizNET - 19-07-2009 18:23

GET-PAID to tematyka którą powoli będziemy wypierać bardziej poważnymi, GPT będzie to forma wciągnięcia młodych ludzi do biznesu ogólnego.

Sami wiemy że w Getpaid więcej mamy oszustów, niż tych co zarabiają.

Ale dla upartych wystarczy wejść na:
http://zarabiam.com/get-paid-cat21.htm

i Getpaid "zmiażdżonym" nie jest :-)


- JereManU - 19-07-2009 18:28

Biznes ogólny... będzie trudno, nawet ja osobiście się nim nie zajmuję, nie mam ochoty bawić się z tym krajem, który mnie już wystarczająco okradł. Jest już wiele for tematycznych o tym i będzie trudno się przebić, chyba, że masz jakichś znajomych z tego tematu, którzy mogliby zasilić forum? czy coś podobnego? Bo na frazy z title forum musielibyśmy kilka lat pracować, aby wybić się na top10.

Tak, get-paid 'zmiażdżony' nie jest, ale tak wygląda na stronie głównej, bardzo trudno się połapać, przynajmniej mi. Wink


- makaj - 19-07-2009 21:13

JereManU napisał(a):nie mam ochoty bawić się z tym krajem, który mnie już wystarczająco okradł.

O czym Ty gadasz?

Co do forum to cieszę się, że w końcu znalazłeś ten drogocenny czas i doszło do zmian... i właśnie w tym kierunku Wink Trzeba uczyć młodych ludzi przedsiębiorczości, a nie tylko głupiego klikania Big Grin (chociaż biorąc pod uwagę aspekt "inwestowania" itp to pewien wstęp do biznesu w buxach był Wink)
Forum muszę dopiero dokładnie przejrzeć, żeby coś więcej napisać.


- JereManU - 19-07-2009 21:21

makaj napisał(a):O czym Ty gadasz?

Nie ważne, to nie miejsce na takie tematy Wink Mówię za siebie, że nie mam ochoty robić sobie problemów z zakładaniem jakiegokolwiek biznesu tutaj (mówię oczywiście o czasach obecnych, bo kiedyś z Polski tylko dumnym można było być Wink).


- BizNET - 19-07-2009 21:25

JereManU, nie zależy nam na top10 google :-) Nie musimy być w tej chwili najlepsi na świecie.
Myślę że jeśli postaramy się o wartościowość pisanych informacji i treści możemy zyskać dużo.

Forum w tej chwili może kuleć pod względem dodawanych informacji w działach nowych ponieważ użytkownicy z naszej bazy głównie zarejestrowali się dla GET-PAID. Gdy zyskamy nowych ludzi zainteresowanych typowym Ebiznesem i innymi poważnymi sprawami forum zacznie tętnić życiem, a starzy userzy z czasem zarażą się poważnymi rzeczami. :tak:


JereManU napisał(a):nie mam ochoty bawić się z tym krajem, który mnie już wystarczająco okradł.

Też nie podoba mi się to co jest w naszym kraju jeśli chodzi o sprawy polityczne i biznesowe, ale dlaczego miało by to być powodem do promocji Getpaid a nie innych form zarabiania ?


- JereManU - 19-07-2009 21:31

Tak, ważne są obecnie generowane treści, content bardzo się przyda - także w google. Co do starych userów - nie jestem pewien czy się zarażą, nawet w połowie, ale zobaczymy.

BizNET napisał(a):Też nie podoba mi się to co jest w naszym kraju jeśli chodzi o sprawy polityczne i biznesowe, ale dlaczego miało by to być powodem do promocji Getpaid a nie innych form zarabiania ?

Nie mam ochoty tutaj prowadzić żadnego biznesu, a jeśli wyjadę zagranicę, to raczej do pracy u kogoś. Wink Także nie zainteresują mnie informacje o polskim prawie podatkowym, zakładaniu działalności itp. Swoje zyski w internecie opieram na bukmacherce, tworzeniu www i pozycjonowaniu - także tutaj mogę się przydać, ale to akurat nie ma związku z własną firmą.


- BizNET - 19-07-2009 22:30

JereManU napisał(a):Nie mam ochoty tutaj prowadzić żadnego biznesu, a jeśli wyjadę zagranicę, to raczej do pracy u kogoś. Wink Także nie zainteresują mnie informacje o polskim prawie podatkowym, zakładaniu działalności itp. Swoje zyski w internecie opieram na bukmacherce, tworzeniu www i pozycjonowaniu - także tutaj mogę się przydać, ale to akurat nie ma związku z własną firmą.

Rozumiem Cię i cieszę się że masz pomysł na własną przyszłość :-) ale są ludzie którzy nie mają takich możliwości jak Ty i muszą pozostać w kraju, wtedy oferujemy dla nich pomoc w formie forum ;-)

To że polskie prawo jest zagmatwane, a pod nogi przedsiębiorców rzucane są kłody tym bardziej mamy szansę się wstrzelić w społeczność ludzi mających problem z tymi rzeczami :tak:

Niektórzy boją się zmian, lub ich nie lubią, może to kwestia przyzwyczajenia :?: Myślę że jeśli będziemy dążyć w tym fachu to damy radę :lol:


- BizNET - 19-07-2009 23:08

Prosił bym również o zapoznanie się wszystkich z nowymi regulaminami, gdyż wiele różnią się od tych ze starego forum.

Pasowało by aby chociaż moderatorzy znali obowiązujące tu prawo Wink