Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-2650)



[Rozwiązane]Pytanie - Janoosik994 - 03-03-2010 16:45

Mam pytanie, czy jak bym u kolegi załozył kilka z 10 kont email, i jak bym ze swojego konta powysylal zaproszenia i u kolegi bym pozakladal konta, to czy ja tez bym mógł dostac bana. Tamte konta by stacjonowaly u niego. On by mogl dostac bana za MK ale czy ja, ze takie zaprosilem to tez bym mogl dostac?


RE: Pytanie - Kilol - 03-03-2010 16:53

Jest ryzyko na bana, więc nie radzę.


RE: Pytanie - Magnus - 03-03-2010 17:14

Dostałbyś .


RE: Pytanie - VonValiar - 03-03-2010 17:53

Heh ja mam 19 fake konta i jakoś bana niemam i mi koszulkę już wysyłaą Tongue


RE: Pytanie - Kilol - 03-03-2010 17:56

Nie bądź taki pewien. Lockerz banuje podczas sprawdzania kont np. po wykupie jakiejś
nagrody.


RE: Pytanie - Janoosik994 - 03-03-2010 18:21

Ale jeżeli u kilku kumpli zaloze po 4 konta email i powysylem im zapro. to reczej chyba nie bedzie zadnych problemow?


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytanie - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.