Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż linków podobnie jak w linklift itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sprzedaż linków podobnie jak w linklift itp (/Temat-Sprzedaz-linkow-podobnie-jak-w-linklift-itp-26462)

Strony: 1 2 3


Sprzedaż linków podobnie jak w linklift itp - trzycha - 31-05-2009 20:19

Witam,
firma ta podobnie jak linklift płaci za sprzedaż linków. Są wypłacalni gdyż dziś otrzymałem 2 wypłatę (4 euro ale to zawsze coś). Sami decydujemy za ile chcemy sprzedawać linki oraz gdzie i jakie długie mają one być.
Po rejestracji należy dodać swoją ofertę. Na akceptację trzeba czekać kilka dni. Minimum do przystąpienia do programu to pr1.
Podczas tworzenia naszej oferty mamy możliwość wyboru do jakich krajów ma być oferta skierowana, cenę czy miejsce gdzie linki będą się znajdowały.
Instalacja linków odbywa się manualnie. Nie ma tutaj żadnego skryptu, który za nas dodaje linki zaraz po wykupieniu.
Firma ta płaci w euro na paypal po ok miesiącu po 1 okresie rozliczeniowym. Jeżeli 1 dnia, np kwietnia sprzedamy link to pierwsza wypłata pojawi się ok 31 maja. Informacje o płatnościach otrzymujemy poprzez maila. Na kilka godzin (tak bywało u mnie) przed wypłatą otrzymywałem maila o tym.
Jeżeli trzeba mogę przedstawić dowód wypłaty.
Strona główna
Pozdrawiam

Jeżeli zły dział to przepraszam


- JereManU - 31-05-2009 20:30

Ciekawie się prezentuje, na pewno spróbuję. Szczególnie, że znowu biorę się mocno za pozycjonowanie. Co dostaje się za poleconego? Termin płatności trochę długi, ale ważne, że płaci.


- trzycha - 31-05-2009 20:42

Za poleconego bodajże 20 euro jeżeli ten w ciągu 2 miesięcy sprzeda/kupi linki na łączną kwotę 10 euro.
No niestety okres płatności trochę długi ale płaci.


- mireck - 01-06-2009 19:01

Co mamy dokładnie robić bo trochę nie kumam? :-(


- trzycha - 02-06-2009 18:08

Zarejestruj się następnie zaloguj na konto. W sekcji my teliad (zakładka sell) klikasz na make offer. Uzupełniasz tam wszystkie dane, które są wymagane. Po wypełnieniu kliknij create link i to wszystko. Teraz musisz czekać na akceptację oferty przed administrację. Po akceptacji czekasz aż ktoś kupi u Ciebie link (zostaniesz o tym poinformowany poprzez maila wraz z anchorem i linkiem). I to wszystko.
Zakładka my offers służy do kontroli swoich ofert. Crawler status służy do sprawdzania czy wstawiłeś linki poprawnie i ile masz. Natomiast price calcuator służy do wyceny strony.


- Logan - 05-06-2009 18:11

Okres płatności standardowy dla takich stron, zawsze reklamodawca płaci po upłynięciu terminu, aby zapobiec takim sytuacjom jak spadek PR bądź zniknięcie strony. Ja bardzo polecam taką metodę zarabiania, mój blog ma PR3 i całkiem dobrze sobie zarabiam, wypróbuje też ten program.


- Boro! - 05-06-2009 18:15

nieźle. Pewnie sporo refów masz z niego :-D


- trzycha - 05-06-2009 19:16

Na chwilę obecną aż 1 refa. Pewno ludzie myślą, że im zarobek będę zabierał. Smutne ale prawdziwe.
Tak jak napisał Logan taki sposób jest mało inwazyjny ponieważ jeden czy dwa linki (zakładając wysoki pr i dobry kurs euro) przynoszą całkiem dobre zyski. Nie spodziewajcie się również, że sprzedacie 10 linków w ciągu tygodnia.


- Boro! - 05-06-2009 19:36

szkoda że PG musi być min 1 :-(
Jak szybko zdobyć PG ?


- trzycha - 05-06-2009 19:45

Wymieniaj się linkami ze stronami o wysokim pr (tylko nie przesadzaj z ilością) oraz kataloguj stronę w wartościowych katalogach (z dużą ilością backlinków).