Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik - Jak zdobywać znajomych (/Temat-Poradnik-Jak-zdobywac-znajomych-264)

Strony: 1 2 3


Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Kilol - 06-12-2009 23:12

Siemka. Kilka osób pytało mnie parę dni temu na PW jak zdobywam tylu znajomych na Lockerz.com, więc postanowiłem to napisać.Tongue

Na pewno mieliście sytuacje, kiedy pytaliście się nieznajomych o to czy chcą zaproszenie na stronę Lockerz.com. Ten ktoś odpowiedział ci : "A co to oO" ?
A ty : "Strona na której zbiera się punkty i wymienia na nagrody". Następnie nieznajomy odpowiedział : "Nie, nie chcę", lub : "Nie, nie bawię się w takie głupoty"

Otóż jest to złe, bo w ogóle nie zachęci to nikogo do zarejestrowania się na stronie.

Jak zachęcić ludzi na Lockerz ?

1. Przedstaw dokładnie stronę Lockerz.com, lub podaj mu stronę na której są zawarte w niej informacje (Musisz być miły i kompetentny).

2. Napisz, że możesz bardzo łatwo zdobywać nagrody.

3. Napisz jak prosto jest zdobywać punkty i, że zajmuje to tylko 2 min.
dziennie (Osoby często o to pytają).

4. Kiedy osoba ta będzie prosiła cię o to zaproszenie, to napisz jej żeby podała adres e-mail, a kiedy zapyta cię : "Po co ci" ? To odpowiedz, że : "Tylko tak da się wysłać zaproszenie".

5. Napisz im także, że wygrałeś już jakąś nagrodę (Bardzo zachęca to do rejestracji).

Jak możemy namawiać ludzi na Lockerz ?

Jest bardzo wiele sposobów na zdobywanie przyjaciół. Najłatwiej jest oczywiście namawiać znajomych, przyjaciół i rodzinę.

Oto kilka sposobów :

1. Wejdź na Chat (najlepiej o tematyce z grami) i porozmawiaj o Lockerz.

2. Stwórz stronę z zaproszeniami (Poradnik znajduję się na naszej stronie) - Możesz go nieco zmodyfikować, aby był bardziej ciekawszy.

3. Jeżeli masz inne forum, to napisz wątek o Lockerz, lub w podpis wstaw stronę z zaproszeniami, albo informacje o Lockerz i podaj swoje gg, na które ludzie będą mogli pisać z prośbę o zaproszenia.

4. Jeśli grasz w gry Multiplayer, pisz do ludzi o Lockerz.

5. Wstaw link ze stroną z zaproszeniami na opis w gg, lub na nk.



Pozdrawiam Kilol Wink


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Joker - 10-12-2009 16:11

Fajne Wink Napewno komuś pomoże Wink


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - %rets* - 13-12-2009 14:46

Nic nie pomaga !! POMOCY


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Admin - 13-12-2009 15:04

porada odemnie , zrob jak scootfield zrob tatułaż na plecack z nazwą strony z zapro i biegaj przez zime bez koszulki po rynku Tongue
a na powaznie to łatwo nie jest i jak sam czegos nie wymyślisz to raczej nikt Ci w tym nie pomoże=/


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Kilol - 13-12-2009 16:28

W moim przypadku, taka metoda pomaga i łatwiej jest mi zapraszać znajomych.Tongue Pewnie to zależy od charakteru zapraszającej osoby.Big Grin


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - adamsonm - 13-12-2009 18:34

jakos ja ludzi przekonac nie umiem :/ potrzebuje jeszcze 8 do z - listy


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Kilol - 13-12-2009 19:32

(13-12-2009 18:34)adamsonm napisał(a):  jakos ja ludzi przekonac nie umiem :/ potrzebuje jeszcze 8 do z - listy

Słabo się starasz.Tongue Ja jak wyślę komuś zaproszenie, to następnie proszę go o podanie swojego numeru gg. Wtedy mogę się z tym kimś skontaktować w każdej chwili i zapytać czy ma jakieś problemy z rejestracją itp.
Dodam, że nie zrobiłem ani jednego Feaka. 20 znajomych zaprosiłem w 2-3 tygodnie.Tongue


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - adamsonm - 13-12-2009 20:14

(13-12-2009 19:32)kilol napisał(a):  Słabo się starasz.Tongue Ja jak wyślę komuś zaproszenie, to następnie proszę go o podanie swojego numeru gg. Wtedy mogę się z tym kimś skontaktować w każdej chwili i zapytać czy ma jakieś problemy z rejestracją itp.
Dodam, że nie zrobiłem ani jednego Feaka. 20 znajomych zaprosiłem w 2-3 tygodnie.Tongue


a gdzie rozsyłałeś? powiesz czy to tajemnica?


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Kilol - 13-12-2009 20:22

(13-12-2009 20:14)adamsonm napisał(a):  a gdzie rozsyłałeś? powiesz czy to tajemnica?

Ja zazwyczaj gram w 9 balla na pewnej stronie. Następnie układam tekst, kopiuje go i wysyłam do każdej osoby z którą gram.Tongue Jeżeli osoba będzie zainteresowana, to opisuje co to Lockerz itd., a jeżeli nie będzie, to trudno się mówi, może ktoś inny zechce.Tongue


RE: Poradnik - Jak zdobywać znajomych - Admin - 13-12-2009 20:29

(13-12-2009 19:32)kilol napisał(a):  
(13-12-2009 18:34)adamsonm napisał(a):  jakos ja ludzi przekonac nie umiem :/ potrzebuje jeszcze 8 do z - listy

Słabo się starasz.Tongue Ja jak wyślę komuś zaproszenie, to następnie proszę go o podanie swojego numeru gg. Wtedy mogę się z tym kimś skontaktować w każdej chwili i zapytać czy ma jakieś problemy z rejestracją itp.
Dodam, że nie zrobiłem ani jednego Feaka. 20 znajomych zaprosiłem w 2-3 tygodnie.Tongue

to akurat kwestia twoich znajomych ja z listera zrobilem w 4 godziny,
jeśli masz pojemną liste gg-friends to nie jest to problemem Smile

nk zapewne też się sprawdza bo mimo iż mam tam tylko 100 znajomych to jakies 15 osób dołączyło.