Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]1800banners- Szukam kogos z traffic 5K uniqów dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]1800banners- Szukam kogos z traffic 5K uniqów dziennie (/Temat-Nieaktualne-1800banners-Szukam-kogos-z-traffic-5K-uniqow-dziennie-26262)



[Nieaktualne]1800banners- Szukam kogos z traffic 5K uniqów dziennie - Boro! - 20-04-2009 18:34

Witam!
Ostatnio zacząłem bawić się w tym programie. Umieściłem kod na stronie i odziwo mam więcej wizyt niż przypuszczałem. Nie są to oczywiście ogromne kwoty ale da rade wyciągnąć około 3-4 zł dziennie co daje około 100zł miesięcznie więc to już coś jak na nie robienie niczego. Ale do rzeczy żeby zamieniać pieniądze na kredyty potrzeba mieć 5000 unikalnych wizyt dziennie. Ja takiej ilości nie posiadam i nie mogę zamienić moich kredytów na pieniądze. W programie tym jest opcje przelewania punktów. Szukam kogoś kto wypłaca stamtąd (lub dopiero będzie zamierzał) kto będzie pośrednikiem(oczywiście prowizja dla was za pomoc). Musi być to osoba zaufana. Czekam na oferty.


[Nieaktualne]1800banners- Szukam kogos z traffic 5K uniqów dziennie - Killer - 29-07-2012 08:49

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.