Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam]UploadBox - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [scam]UploadBox (/Temat-scam-UploadBox-26238)



[scam]UploadBox - dzeju - 15-04-2009 18:55

Wiatm UploadBox.com to oszuści wiec nie zapodawajcie plików na ich server w celach zarobkowych bo i tak nie wypłaca. Nie wiem jak było wcześniej jednak czekam juz 2 tyd (a w regulaminie pisze że mają 4 dni robocze na wypłacenie) pisze do nich meile jednak 0 odp a co gorsza 0 kasy :/
pozdrawiam


- JereManU - 15-04-2009 18:58

tak jak niejednokrotnie juz mowilem - to scam
osobiscie nie polecam rejestrowac sie w nowych hitach-szybkich-scamach z gatunku uploadingu - jest kilka pewnych od dawna placacych firm (uploading, depositfiles, ziddu itp z czym najlepszy uploading) i ich warto sie trzymac


- dzeju - 15-04-2009 19:00

Teraz sprawdzam HF i w poniedziałek napisze czy wypłacają jak nie to znajdzie sie temat w tym dziale :-)


- NTx - 15-04-2009 19:13

Ja dostaje wypłaty jakoś bez zastrzeżeń ... ;-)

[ Dodano: 2009-04-15, 20:16 ]
Jakie pliki wrzucałeś ???

Ponieważ oni to sprawdzają ... ;-)


- dzeju - 16-04-2009 19:59

przewaznie albumy z polskiego podziemia HH (czyli są legalne pliki :-) ) Big Grin pozatym nie odpowiadaj na meila
A pozatym jak tak sprawdzaja to żal mi ich ...


- sylwu - 30-04-2009 12:34

Jak oszuści skoro wyplacili Ci kasę, fakt że bardzo póżno ale lepiej późno niż wcale.
Takie firmy jak uploadbox czy hotfile raczej scamem nie będą, bo po prostu by sie im to nie opłaciło.


- dzeju - 01-05-2009 11:36

no tak zapłącili wiec odwołuje lecz zekanie 2 miechy [pprzesada zrezygnowałem z UB wole HF :-)