Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][WSTRZYMANA] Dołożę 1$ do rejestracji na Payee.me! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne][WSTRZYMANA] Dołożę 1$ do rejestracji na Payee.me! (/Temat-Nieaktualne-WSTRZYMANA-Doloze-1-do-rejestracji-na-Payee-me-26158)

Strony: 1 2


[WSTRZYMANA] Dołożę 1$ do rejestracji na Payee.me! - Sniechu - 03-04-2009 19:33

Witam!

Chciałbym zaoferować Wam pewną rzecz. Jak wiadomo, za możliwość klikania przez 10 dni na stronie payee.me musimy zapłacić 2$. Jest to naprawdę opłacalne, ponieważ suma ta spokojnie się zwraca po 5-6 dniach. Moja oferta polega na tym, że dokładam każdemu 1$ i ten ktoś rejestruje się pode mną w payee.me i klika jak najwięcej. Wy zarabiacie normalnie, a do tego ja zarabiam 50% tego co Wy jako Wasz polecający! To jest naprawdę opłacalna oferta! Warunkiem zapisu jest dosyć długi staż na forum i moje zaufanie. Wiadomo, że nie wyślę pierwszej lepszej osobie 1$, ponieważ mogłoby się to źle skończyć.

Jeśli ktoś nie wywiąże się z oferty i weźmie 1$ a nie będzie klikał, zostanie dodany na forum do listy banitów (obok ReXXX'a :idea:-) i na tym się nie skończy, dlatego proszę tylko zaufane i pewne osoby.

UWAGA! Jeśli ktoś nie wyklika minimum 200 reklam przez 10 dni, co nie powinno być problemem, będzie miał u mnie wielki minus, ponieważ w niczym mi nie pomoże a właśnie to jest celem tej oferty.

Zapłaciłem:
- JereManU - 1$ za rejestrację
- Kubabest - 1$ za rejestrację, 1$ pożyczki (SPŁACONA POŻYCZKA!)
- like555 - 0.61$ za rejestrację

Wyklikane reklamy:
- JereManU - 301 - 1.505$
- Kubabest - 265 - 1.325$
- like555 - 246 - 1.23$

Wszyscy zapisani pode mną wywiązali się z umowy!


- JereManU - 03-04-2009 20:03

ja sie pisze, tylko powiedz co najlepiej bedzie zaznaczyc aby c4c najsprawniej dzialal Tongue


- Sniechu - 03-04-2009 20:18

Ja zaznaczam to, co na obrazku jest w czerwonej ramce:

[Obrazek: remka.png]

Póki co chyba się wstrzymamy, bo wpłaciłem 2$ i nie zrobiło mi TopUp'u. Mieli jakieś problemy, bo AP coś zmieniało w ostatnich dniach. Jak admin mi ręcznie doda następne 10 dni to wtedy Ci wyślę 1$, ok?


- JereManU - 03-04-2009 20:25

Ok, mi się nie spieszy ;p


- Sniechu - 03-04-2009 21:39

Sprawa jest już właściwie załatwiona, admin się tym zajmie i jutro powinno już być ok. Jak coś to poczytajcie tutaj: http://payee.me/forum/viewtopic.php?f=6&t=654


- mko101 - 04-04-2009 17:39

A w C4C da się jakoś zapamiętać ustawienia? Żebym za każdym razem nie zaznaczał i ustawiał..


- JereManU - 04-04-2009 17:46

W generalnych ustawieniach tej wtyczki zaznacz: "Don't stop monitoring after first change"


- mko101 - 04-04-2009 18:18

Jest. Dzięki wielkie.


[Nieaktualne][WSTRZYMANA] Dołożę 1$ do rejestracji na Payee.me! - ufosi1 - 05-04-2009 05:59

Jestem nowy w get-paidzie, mam na PayPalu 1$ z hakiem, dołożyłbyś do 2$ to zarejestrowałbym się pod Ciebie. Napisz na PW lub GG: 592706. :-)


- Sniechu - 05-04-2009 07:23

ufosi napisał(a):Jestem nowy w get-paidzie

Właśnie dlatego nie mogę Ci zaufać. Już z dwoma osobami przeprowadziłem na próbę taką transakcję i zobaczymy jak się to rozwinie.