Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTP - Co? Gdzie? I jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PTP - Co? Gdzie? I jak? (/Temat-PTP-Co-Gdzie-I-jak-26149)



PTP - Co? Gdzie? I jak? - ufosi1 - 02-04-2009 12:16

Witam, chciałbym zacząć zarabiać poprzez PTP, ponieważ potrzebuje kasy zeby wplacic do buka. Zarobilem troche w nomincashout (druga, wieksza wyplata niestety nie doszla...) chcialbym tą baaardzo skromna sumke przeznaczyc na PTP, chcialem kupic reklame za 30gr w sejfiku i promowac w nim e-zarabiaj.net, lecz niestety sejfik nie zrealizowal do tej pory mojej reklamy (mija juz chyba 2 czy 3 dzien), gdzie mozna tanio kupic reklame, aby w miare szybko, zostala CHOCIAZ dodana do zrealizowania :-). Proszę o odp., z góry dzięki.


Re: PTP - Co? Gdzie? I jak? - Sniechu - 02-04-2009 14:20

ufosi napisał(a):Witam, chciałbym zacząć zarabiać poprzez PTP, ponieważ potrzebuje kasy zeby wplacic do buka. Zarobilem troche w nomincashout (druga, wieksza wyplata niestety nie doszla...) chcialbym tą baaardzo skromna sumke przeznaczyc na PTP, chcialem kupic reklame za 30gr w sejfiku i promowac w nim e-zarabiaj.net, lecz niestety sejfik nie zrealizowal do tej pory mojej reklamy (mija juz chyba 2 czy 3 dzien), gdzie mozna tanio kupic reklame, aby w miare szybko, zostala CHOCIAZ dodana do zrealizowania :-). Proszę o odp., z góry dzięki.

Jesteś pewny, że dobrze wypełniłeś wszystkie pola? Mi markonix zawsze realizował reklamy w kilka godzin. Może napisz do niego na gg. :-)


- ufosi1 - 02-04-2009 15:06

Chyba dobrze, pierwszy raz kupowałem reklamę. Napisałem na GG, mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.


- Boro! - 02-04-2009 15:12

Pewnie Ci zrobi niedługo. Ja zamawiałem w niedziele i wczoraj wieczorem już ją dodał. Nie martw się on na 100% doda i zarobisz :-P


PTP - Co? Gdzie? I jak? - Artinesse - 05-05-2019 11:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.