Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciasteczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ciasteczka (/Temat-Ciasteczka-26070)



Ciasteczka - JereManU - 20-03-2009 17:45

Witam,
używam firefoxa i co jakiś czas powraca do mnie problem z ciasteczkami. :roll: Wygląda jakby firefox ich nie akceptował (przy próbach zapamiętania haseł na skryptach CC itp. - nie będę przecie 50% czasu marnował na wpisywanie passów, tylko dla większego bezpieczeństwa dostępu dla paru groszy), a wszystkie ustawienia w nim są OK. Taki problem powraca u mnie co kilka miesięcy i to niczego nie instalując / nie zmieniając w systemie itp. Czasem sam się i rozwiązuje (!), ale po dłuższym czasie. Niewątpliwie bardzo mnie to irytuje, na jednej stronie widzę nawet zapis: "Aby głosować wymagana jest akceptacja cookie.". A w firefoxie: opcje akceptuj ciasteczka i tym podobne są zaznaczone. Any ideas?
Pozdrawiam


- Boro! - 20-03-2009 19:16

[quote:-|29b931fca="JereManU"]iewątpliwie bardzo mnie to irytuje, na jednej stronie widzę nawet zapis: "Aby głosować wymagana jest akceptacja cookie.".[/quote:-|29b931fca]

Ja też to mam. Jeśli jednak bardzo chcesz zagłosować to odśwież stronę :-P


- JereManU - 20-03-2009 19:23

to było tylko na potwierdzenie moich słów :-P ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem z tą stroną... czyli kiedyś było dobrze :-P


- krolu116 - 20-03-2009 22:36

Też to mam, dlatego zmieniłem przeglądarkę na HROMA :mrgreen:
Na razie chodzi spoko ale troszkę zwalnia przy otwarciu około 100 zakładek :evil2:


- JereManU - 20-03-2009 22:44

Jakiś gościu na dobreprogramy chyba mi pomógł, zresztą zobaczymę po pewnym czasie :-P
100 zakładek? O.O Ja mam najwyżej 15 i i tak firefox bardzo bardzo często się wiesza :/


- krolu116 - 21-03-2009 00:02

No wtedy gdy otwieram kilkadziesiąt kart z klikami konkursowymi, duża oszczędność czasu :-P


- BizNET - 21-03-2009 11:33

Jeśli chodzi o hasła to niektóre strony zapamiętują to w cookies (logując automatycznie) zaś dane które są dodane zapamiętuje w zakładce "zapamiętane hasła"

Używam firefoxa od 2 lat i nie miałem podobnego problemu. Może dla tego iż u mnie formatuję komputer co 3-5 miesięcy.