Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PSP Go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PSP Go (/Temat-Rozwiazane-PSP-Go-2607)



[Rozwiązane]PSP Go - Helmans - 02-03-2010 19:19

Siemano.
Mam pytanie...
Dlaczego tyle ludzi chce PSP 3000 w wersji z assasinsem, ratchetem, bądz rock bandem.
A nie znalazlem nic na forum o PSP Go.
Czy to znaczy ze tak malo ludzi chce to brac??
Bo zastanawiam sie czy polowac na Go czy na 3000.
I czy ktos juz wygral PSP Go niech napisze wrażenia i czy wygodny jest drążek.
Dzięki z góry i pozdrawiam...Big Grin


RE: PSP Go - Tech - 02-03-2010 19:30

Zapewne jest tak dlatego, że PSP z ratchetem kosztuje tylko 200ptz, a PSP GO 675. Jak już ktoś ma punkty na to drugie to zazwyczaj poluje na Xboxa 360 (dawniej PS3).


RE: PSP Go - Alcor - 02-03-2010 19:32

Psp go ma sporo wad. Ma mniejszy wyświetlacz i przyciski, nie ma czytnika UMD, tylko z neta ściągasz gry.


RE: PSP Go - DonHoracy - 02-03-2010 22:19

NIE MA PRZERÓBKI a to jest główny minus tej konsoli. Nie jestem pewien czy czegoś na dzień dzisiejszy nie wymyślili ale jak przeglądałem fora kilka dni temu to nawet nikt nie pisał, że robią coś takiego. PSP Go faktycznie ma mniejszy wyświetlacz ale za to ma 16gb pamięci i ładniej wygląda. Co do funkcjonalności to trochę słabo wypada, bo po krótkim czasie gry mogą boleć palce.


RE: PSP Go - Helmans - 03-03-2010 19:03

Aha dzięki za bardzo dla mnie ważne odpowiedzi ;p
Ale jednak chyba skusze się na to PSP Go.
Może dlatego że łatwiej go "upolowac" ;D
Plusiki naturalnie poszły ;P
Dziękuje jeszcze raz.
Pozdrawiam.
Helmans.!


[Rozwiązane][Rozwiązane]PSP Go - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.