Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! (/Temat-dungeons-treasures-com-zarabiaj-grajac-w-gre-RPG-26050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Proofes - 26-09-2019 11:25

Na forum gry piszą że wypłacili więc stąd moje pytanie


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Voldimer - 26-09-2019 20:34

Placa bo wyplacalem tam w zeszlym miesiacu


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Proofes - 27-09-2019 03:55

Dzięki za odpowiedz. Jest jakiś przelicznik ile kasy dostanę za złoto ?


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - korlim - 27-09-2019 13:05

skąd mam wiedzieć która broń jest lepsza od innej ?


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Voldimer - 27-09-2019 16:25

Okolo 0.23$ Dt bez kodow za 100k golda. 1$ Dt to 0.70 euro. Najlepiej wybierac bron ktora ma duzo counter na stworki i wysoka wytrzymalosc czyli strong lub very stron dluzej sie nie psuje wiec oszczedzamy na naprawie . Bez kodow to mozna tak z 1.5 mil + na miesiac wyciagnac


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - priestos - 27-09-2019 16:29

I da się z tego coś hajsiwa w ciągu miecha narąbać nie wydając nic ?


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - fusek - 27-09-2019 17:03

Da się.
Gra fajna. Kiedyś grałem. Nawet widzę że temat tu kiedyś założyłem.


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - korlim - 27-09-2019 21:33

a jeszcze pytanko wie ktoś gdzie zobaczyć ile się ma i co dają te rzeczy co się wyświetlają na stronie ( artefakty) które się zbiera i jest tam dana ilość części a nie mogłem znaleść do czego mi to jest potrzebne i jak to wykorzystać


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Voldimer - 28-09-2019 08:14

Jestem teraz na wakacjach to nie pamietam dobrze nazwy ale chyba klikasz w "click councours" za 1k wykupujesz wstep . Za artefakty dostajesz losy ktore zdrapujesz i dostajesz pkt do rankingu a takze sa tam akcje za ktore zbiera sie tez te pkt . To 1k oplaca sie wydac bo zawsze sie i tak zwroci jesli regularnie sie gra. Polecam poczekac 4-5 dni az sie skumuluje te z 4-5 dungeonow kupic potke expierence +2 dziala 1h i zrobic te dungi naraz oplacalniejsze


RE: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - DzikuseQ - 30-09-2019 18:56

Ciekawie wygląda, czy ktoś napisał do tego jakiś ,,poradnik" bo niby widziałem ale link nie działający